svastara

Aliexpress ukucaj,samo treba kartica u banci da se izvadi i jos neke stvarcice,ali ima da se nadje svega i svacega.

- - - - - - - - - -

attachment.php


- - - - - - - - - -

Evo i kako izgleda!

Baš ti hvala,SVE sam našao od bruke i sramote,u punoj sobi oko mene kada sam ukucao NIPLS,šta misliš šta mi je prvo izašlo u ponudi?Hahaha.Đinđuve za striptizete za bradavice.Zezam se,našao sam za zecove i razmišljam se da uzmem paket od 100 komada.Izađe sa dostavom 0.48 $ po komadu sve sa račvom.
Hvala ti za link.
 
Smatram da bi MLM multi layer marketing mogao da pomogne SVIMA NAMA. Prica je zasnovana na tome da prilikom uobicajenog trosenja novca kupovinom goriva, namirnica u merkuru itd, lili diskont itd itd itd, maksi... stvara se povracaj od 10% koji se vraca SVIMA nama.

Sva ova prica je besplatna ali razlog koji me je privukao je sledeci.
Mreza i grananje su beskrajni. U nekom vremenskom intervalu mozemo da skupimo stabilnu mesecanu zaradu od par hiljada evra, a mreza moze sama da se siri MI NE MORAMO DA RADIMO NISTA...
Samim tim imali bi vise vremena za nas, porodicu.
Isto tako ta zarada koja moze samo da raste beskrajno je nasledna, nasoj deci obezbedimo buducnost i prihode.
Zamisao je idealna i krenula je iz Srbije siri se brzo i kazem.. Pretezno tome sto tezimo slobodi od nekog posla a pri tom da zaradimo...
Vise vremena za sebe i voljene.
Jedan radi za sve i svi rade za jednog. A finansirani smo od strane partnera sirom evrope, kojima ce biti drago da prigrle stalne musterije. Ova kompanija je iz Novog Sada. Njen programski sistem od povracaja 10% (neki partneri nude 3% povracaj a neki 40%) programski sistem kroz matricu pravi povracaj od 80% sto je najbolji programski kod za potrosace ikada.
Eto ako neko ima neka pitanja 062 221 898 ili facebook.com/ztepic
Ovo je idealna stvar da pomognemo jedni drugima i imamo vise vremena za nase usate.
 
Uzasno koliko su ljudi neobrazovani? Sekti? To se zove udruzenje potrosaca. Recimo ti prodajes zeke, i ja kazem drug ja i moje udruzenje potrosaca bi kupovali kod tebe redovno, koristili bi meso u ishrani. Otvaramo ti trziste. I pri tom imamo mrezu potrosaca koja se siri. Da li si ti spreman da nam das neki procenat ?
Pazi ne kupujemo jednog zeku vec 100 komada nedeljno. Zeka 1000 dinara 2.5kg... ti kazes ok dogovoreno. 10%.
mi placamo zeku 1000 dinara. ti dajes 10% udruzenju koje tih 10% deli medjusobno. SVima super. tebi super. zar ne ?
 
Petao1 ja ne znam al ko ce da ti da tolike pare za dzabe ja pitam o cemu se radi zhesy ne prica ne razumem o cemu se radi i o cemu prica jel ovo tema za kunice ili za nesto drugo
 
Dobijes 0.5%-1% od svake kupovine koju neko uradi. Ti nadjes 10 ljudi. Tih 10 ljudi nadje po 10. tih 10 nadje po 10. Kupujes kod partnerski firma u sklopu kompanije i budes placen. u prevodu.

Sipas gorivo u nisu on daje povrat 3%. tebi ide 1% i svakih ljudi iz tvoje mreze i te kompanije. malo je to komplikovano evo link pa ko hoce nek cita i gleda.

evo link tu sam se ja registrovao.

https://www.scnetworld.com/sr/zhexy
 
Neki se ljudi nece opametiti nikada ja redom teram u majcinu sve te koji mi obecavaju kule i gradove necu da skupljam ni bodove ni poene , necu da varam prijatelje a oni koji mi to ponude teram odma napolje iz dvorista :Deco nema zemlje Dembelije zapamtite to vec jednom.
 
Iskreno se nadam da im ,još uvek,nisi dao nikakve pare(učlanjenje,članarina,prva kupovina,literatura...).To je piramidalna prevara,nekadašnja,danas moderno,multi layer marketing,inače ,u našem zakonu ,krivično kažnjiva.Podsticanje na vršenje krivičnog dela je takođe kažnjivo.Nesvesno činjenje i podsticanje inih na činjenje krivičnog dela je olakšavajuća okolnost,ali ne oslobađa odgovornosti.I da,slažem se,nisu sekta.Čim si dužan da drugome daješ,da privoliš što veći broj drugih da tebi daju,da bi ti davao nivou iznad tabe(manji procenat istina,ali daješ od svog dela prevare),i sve tako u nedogled...A šta je sa poslednjim u lancu?Piramida.Nije u redu,nije kolegijalno da to radiš ovde(jeste praktično-mnogo potencijalnih mušterija, ali nije lepo).Ja se na tebe ne ljutim,ali dobar drug mi je pre 4 godine naučio školu,pa ne bih želeo nikome drugom da proba.
 
Ovo je legalna kompanija nisu piramide ni binarni sistemi. Od profita placas porez drzavi i sve po pesu.
Kako moze biti prevare ako je besplatno?
A pruzi ti se prilika da zaradis pare i profitiras.

Cista matematika, partnerke firme placaju klubu potrosaca da oni pazare kod njih. Znaci placen si realnim novcem od recimo partner je NIS SRBIJE. On placa klubu potrosaca 3% ako sipas kod njih gorivo. A svi znamo koliko je gorivo skupo.
Ovo su nasi ljudi, doktori nauka ministri itd. Patentirali su sve lepo crno na belo u Rusiji.
Kazem lepo pogledaj pa reci nesto :). Svi dajete poredjenja neceg drugog.

- - - - - - - - - -

Da pojasnim. ako imas poslednjeg u lancu i 10000 drugih sa njim oni svi dobijaju profit iz te linije i iz gornjeg sloja. Nije piramida. Patentirano je, nije krivicno. Kao sto kazem ko je u gradu moze da ode i pogleda seminar ili neka pogleda sve ostalo. Zarada se deli u mrezi, nema poslednjeg u lancu.
 
Neke od vodecih kompanija u nasoj zemlji javno posluju po ovom sistemu. NIS TEHNOMANIJA MAKSI MERKUR TELEKOM. Poredite babe i zabe.
Lepo kazem pogledajte lepo, procitajte, razmotrite. U Vasem je interesu.
Izuzetno pametna stvar.

- - - - - - - - - -

Ovo se odnosi na moje kolege kunicare kojim zelim dobro. A smatram da ko se bavi ovim hobijem dobro bi mu doslo dodatni izvor novca.
 
Ajde ti pametni sto letis medj oblacima sa zecovima lepo nas se okani i idi odavde, ovde dolazi posten radan svet koji zivi od zemlje i na zemlji a te vase piramidalne prevare idi i proturaj ojebinama koje zive od tudje muke .
 
Nazad
Vrh