svastara

Hvala peto.Video sam odavno taj sajt nego nevidim prodaju preko sajta jedino mozda na sajmu koji je krajem maja.Vise sam bio zainteresovan ako moze neko da preporuci prodavnicu odakle mogu naruciti.
Ili jednostavno kontaktirati firmu da vidim da li ce da mi posalji par tih pojilica.
Vidim da masa ljudi ih ima na forumu gde ste ih nabavili?
 
Pa ajde i ti budi prijatelj daj neku.:haha:
Salim se kako su se pokazale hoces da prodas neku?
To su one sto idu na crevo koje vodi do balona?
Moze neka slika tih pojilica na delu.
 
Drobac to su one zute plasticne od 500ml sa nipl pojilicom za 370din?
Ili uzeti samo nipl pojilicu a preko creva i balona razvezati vodu na vise mesta sta predlazete?
 
O pa odlicno a i cena je korektna.Videcu da ih okrenem da narucim.
Hvala na iskustvu i savetima:)
 
I ja moram resavati sistem pojilica...Dok sam imao manje kunica,nije mi bilo nikakav problem stavljao sam im cinije i menjao dva puta dnevno ali sada...Imam 61 komad u tovu a treba da mi se okote jos dve zecice + 6 priplodnih zecica i jedan zec-ubih se po ceo dan menjajuci vodu. A piju ko' kamile,valda im slana granula pa gase :haha:
 
Pa purgeri nece da ustanu do cesme da puju vode hoce sve na gotovo.
Zive kao carevi.
I ja sam gledam sta da radim.
 
A cekaj da ugreje napolju... 1 zeka litra vode :D pa ti vidi.. Samo nisam pristalica tih zutih pojilica....
Drugar jeste da treba sto cesce dopunjavati vodu ali kada nemamo svi mogucnosti da dovucemo vodu do kunicarnika pa da je tamo lepo razvedemo,naravno lakse je da se spoji na vodokotlic i milina nemas brige ni pameti...A kada imas neki kanister opet i u njemu se voda pocne grejati ako se redovno ne dopunjava pa da se na taj nacin rashladjuje...Za mene su trenutno zute pojilice zakon:ppozdrav:
 
Ja razmisljam o kanisteru 100 litara. Samo iz razloga sto svaki dan proverim nivo vode i dolijem. Ako stavim vodokotlic i nestane vode, oni mogu biti danima bez vode a da ne primetim, mada primetim ja sve dnevnu potrosnju itd itd.
 
Ja sam od brace Kineza narucio niple slicne onima u Jomapleksu,samo sto nisu skroz metalne nego je deo gde piju vodu metalni a ostalo plastika.Kostale su me oko 50 din. komad a za probu sam namontirao na kantice od pavlake,one su oko pola litre i dobro su se pokazale.

- - - - - - - - - -

I naravno uvek je lakse doliti svezu vodu nego da stoji u vecem kanisteru neko vreme. To je bar moje misljenje.
 
Aliexpress ukucaj,samo treba kartica u banci da se izvadi i jos neke stvarcice,ali ima da se nadje svega i svacega.

- - - - - - - - - -

attachment.php


- - - - - - - - - -

Evo i kako izgleda!
 
Jedno upozorenje. Slusam bajke danas. DOLE JUZNA SRBIJA I MAKEDONIJA, neko prodaje kunice govoreci da je Doknic snimao snimak kod njih, da to nije Doknicevo vec ``njihovo`` i govore da prodaju nultu F1 hibride hajkome za recimo 20 evra komad. Govore da se hajkomi najkasnije moraju pariti do 3.5kg tezine O MOJ BOZE.

Zato molim Vas, oprez.
 
Nazad
Vrh