svastara

Odg: Svaštara

kupio sam neosulfox p , ali mi nekako u uputstvu za korishchenje nije bas najasnije i sigurno kolko da dajem zekama. meni bi odgovaralo u vodu. ako neko ima iskustva sa neosulfox p ako moze da mi javne kako da im dajem.( rekoh pishe u uputstvu da se daje po tezini kg, ali meni nije bas jasno kako da im dajem u vodi ) POZDRAV :bravo:
 
Odg: Svaštara

za vozrasen kunic na vrh supene mala kashika (eden gram na vozrasen zajak) a za drugite parcijalno. Znaci 1 gram na 5-6 mali od 1 mesec. i sl.
Jas veke imam istrosheno 2 kg neosulfox p. Go davam kako preventiva od kokcidioza
 
Odg: Svaštara

NEBOJSA1977 je napisao(la):
kupio sam neosulfox p , ali mi nekako u uputstvu za korishchenje nije bas najasnije i sigurno kolko da dajem zekama. meni bi odgovaralo u vodu. ako neko ima iskustva sa neosulfox p ako moze da mi javne kako da im dajem.( rekoh pishe u uputstvu da se daje po tezini kg, ali meni nije bas jasno kako da im dajem u vodi ) POZDRAV :bravo:Supena kašika na 10 l vode,ženkama 4-5 dana mesečno,malima stalno do 15 dana pre klanja.Pozzz.
 
Odg: Svaštara

Szeki to je mnogo

Ja dajem zenkama i muzjacima jednom mesecno 5 dana pola supene kasike na 10l, a malima do 60 dana koji dan vise manje ista doza.
 
Odg: Svaštara

Za neosulfox p ..... Vaka imam mala lazica (kashika) od trisulfon. Ramna ima zafatnina od 1 gram. I vo samoto upatstvo mislam deka pishuva (za neosulfox), deka 1 gram odi na 4 kg ziva mera....PPozdrav
 
Odg: Svaštara

hvala ...dobro bi bilo ali naravno ne besplatno!sad su mi uginuli dva poslao mi momak iz cacka ali crkli u putu ostala mi samo jedna zenka ....bili bas fini!!DOBRO BI BILO KAD BIH TO IZDEJSTVOVALI :D
 
Odg: Svaštara

Pogledajte ovo slucajno sam naleteo, koji imbecili.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d2mioawt9A8&feature=related[/youtube]
 
Odg: Svaštara

Imam jedno pitanje...Jer dajete kore od lubenice vasim kunicima??Hteo sam da im dam pa reko da vas pitam...Hvala unapred :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Svaštara

Ja sam više pivski čovek,pa lubenice slabo konzumiram,al klici vole.U početku sam bojažljivo ponudio,ali se nisu bunili.Stavim s vremena na vreme nije bilo pritužbi ,proliva i drugih problema.
 
Nazad
Vrh