svastara

Kad se lek daje u vodu i promotor, vremenom se skupi sluz unutar cevi do sisaljki.
Pa sam ja sisao unatrag vodu i sluz da izadje, slicno kao kad vadis naftu iz bureta :D
pa sam mozda malo progutao. A nigde ne pise nista o tome koliko je stetan za ljude :D.
 
Kad se lek daje u vodu i promotor, vremenom se skupi sluz unutar cevi do sisaljki.
Pa sam ja sisao unatrag vodu i sluz da izadje, slicno kao kad vadis naftu iz bureta :D
pa sam mozda malo progutao. A nigde ne pise nista o tome koliko je stetan za ljude :D.
Pakuj stvari, putujes na onaj svet :D sala ne znam nista o tome. Tu ti treba neko bas iskusan :D
 
Kad se lek daje u vodu i promotor, vremenom se skupi sluz unutar cevi do sisaljki.
Pa sam ja sisao unatrag vodu i sluz da izadje, slicno kao kad vadis naftu iz bureta :D
pa sam mozda malo progutao. A nigde ne pise nista o tome koliko je stetan za ljude :D.
Samo ti to kolega dobro zalij sa ljutom rakijom i nista se ne boj. :haha::ppozdrav:
 
Ljudi ne znam sta se desava.U ovom mesecu 3 zenke su mi se okotile i to ocupaju se na jednu stranu a okote na drugi kraj kotilice.. vec 3 legla sa uginucima,sta se desava?
 
Od utorka radim na sajmu u NS, pozvan sam danas, dati su mi kljucevi od stana, e sad ne znam hocu li raditi danju ili nocu ili i danju i nocu :D. Tako da moram obustaviti kavez sto uradim jos sutra. Neka mi javi neko za zicu, ili ako neko hoce na pice neka se javi :D, 5 dana sam slobodan :).

Tatu sutra na obuku kako da brine o usatim dok nisam tu :).
 
Strasno je kad nisi kuci a neko treba da brine o njima ja kad god sam tako nesto uradio uvek su nesto sjebali tako da kad nisam tu ja ne pustam zekice da se kote pauziraju mada je retkost da nisam kuci da odem na teren ali kad se mora danas do posla nije lako doci pa covek mora sve da radi da bih dosao do posla samo napred Zhexy zecevi nece pobeci
 
Drugari ja sam vec morao da na ulaz u kunicarnik postavim komarnik kako na vrata tako i na prozore, jer su se vec muve odavno probudile,a vidim i po kojeg komarca napolju,pa barek koliko toliko da zastitim dok mi ne stignu vakcine za mixsomatozu...

dsc0846.jpg
 
Pa jedna moj kolega svake godine nabavlja te vakcine iz Ceske,za svoje kunice pa mu ja kazem da i meni naruci,40 doza 22 e tj 40 kunica moze da se izvakcinise sa njom...meni treba 20 a ostalo sam rezervisao drugarima koji drze po 2-3 kunica,tako da mi nece nista ostati...A verovatno ce da bude u nekim Veterinarskim stanicam tih vakcina!
 
Novi Sad i okolina imaju Dunav, tu se legu komarci. I koliko god da se prskaju ne vredi. Kod mene ima komaraca. Ima muva, ali ne u tolikoj meri. Dunav mi je na 40 50km. Uglavnom prskaju tokom leta, vakcinises samo odrasle?
 
Da maticne kunice,i plus neke koje ostravljam za prodaju i uvek se nadje neki muzjak i zenkica koju vakcinisem za nedaj boze da se nesto desi starijima....
 
Nazad
Vrh