Suncokret 2024

I ja sam Korice razmišljao u tom pravcu ali mi Le 163 bio u poljo apoteci i uzeo njega. Da li sam pogrešio, samo nebo zna, još i lepo platio.
 
Odustao sam od Neome ove godine u zadnji cas! Kazu da joj je klijavost ove godine samo 86%
Uzeo sam sve Michigen kljijavost 98% iako nikad ga nisam imao do sad.
Kako se vama pokazao ako ga neko posejao?
 
Odustao sam od Neome ove godine u zadnji cas! Kazu da joj je klijavost ove godine samo 86%
Uzeo sam sve Michigen kljijavost 98% iako nikad ga nisam imao do sad.
Kako se vama pokazao ako ga neko posejao?
Sejao sam ja Michigan prošle godine, odličan je, jedino ga treba malo ređe sejati jer bude visok. Ja sam ga sejao na 24cm i na jednoj parceli sam imao malo poleglog kad je naišao onaj vetar, na drugim parcelama gde je on bio nisam imao štete a recimo Kondi mi je baš stradao. Ove godine sejem Nebrasku, Michigan i Bacardi.
 
Juče stigao Pioneer LE 163. Pored njega idu HE144 i LG 50.479 sx.

Posle tri godine eksperimentisanja sa razmakom u redu, ove godine sejem sve na 26 cm, a nešto ću i na 28.
 
Sale bas cu pratiti tvoje postove u ovoj temi sto se tice tog hibrida. Ja sam video Krunu na ogledima,na oko me je jako odusevila,ove godine preskacem sa suncokretom a ako ga budem sejao sledece odlucio bi se za taj hibrid.
 
@Mr.Paor Imao sam ja 8005 i 8002 prošle godine. Ošišali su pionirov le25 i 99 samo tako....
Prelistaj prošlogodišnju temu, ima i slika dosta.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh