Suncokret 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Syngenta samo u paketu sa hemijom i dve vreće kukuruza(cena od 280e),nemože pojedinačno..
Jedino stare zalihe će se pojaviti na tržištu u pojedinačnoj varijanti...
 
To za Syngentu ako bude, neće prodati ni polovinu semena koje su planirali !!!
A seme suncokreta od prošle, ili nedaj bože od predprošle godine, nevredi ni da je džabe !
Vreća semena od 75000 zrna, u praksi je dovoljna za 2 kj ili 1,15 Ha ako se seje na 24cm u redu, a redovi na 70cm, i skidači ekstra podešeni, da nelepi više od jednog zrna.
 
Za takav paket je i meni rekao sinoc njihov promoter. Moci ce pojedinacno jedino ako poljoapoteke raspare pakete.
 
Hemija može da prodje ali seme kukuruza .......:sta:Ima dosta poljoprivrednika koji ne seju kukuruz,šta da rade sa semenom ?
 
Ako sam dobro razumeo, to je seme kukuruza što im je ostalo od prošlih godina, pa kao gratis da ga se reše, a inače može da posluži samo za loženje i za ništa drugo !
Suncokret sam njihov već poručio, ali pod uslovom da nema nikakvih paketa-uslovljavanja, a ako ih bude, odmah ga menjam za pioneer.
 
Lane je bilo bez paketa, koliko je bio dzak od 150 000, ~220e?

Ovo uslovljavanje znaci da ce druge semenske kuce da profitiraju, ni krive ni duzne
 
Pre neko vece bila i kod nas u Omoljici promocija syngente i promoter isto to reko da ide paket aranzman ako tako zaista bude onda zbogom syngento.
 
Ako je seme gratis, onda ok al ako zaračunavaju cenu kukuruza u seme suncokreta, mislim da neće slavno proći...
Jel zna neko pošto je bio paket Neome prošle godine?
 
242 evra i 385 evra paket

- - - - - - - - - -

Ja necu da zurim sa porucivanjem,jer morace Agroglobe da spusti loptu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh