Suncokret 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo da pulsar neskida sincokret expres tehnologije je istina. Kopija pulsara Patriot radjen na neomi, a komsija sejao neki LE, i sigurno sam mu preklopio vrstu. Tom LE suncokretu nista nefali.

Nada poslednja umire.
 
Znaci, biće veselo kad budem sejao neomu posle pionira. Doduše, to bude posle 3-4 godine a ipak bude samoniklo. Tako je barem bilo sa neomom.
 
Planirao sam da spartam pa da zagrnem suncokret. E sad, da ga ne bi dva puta kidao da li bi bilo dobro da ga odmah zagrnem? Nikad nisam zagrtao, samo spartao pa ne znam efekat inače sem sirka koji je odradjen fuzilejdom druge trave nema....

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока
 
Onda je mozda bolje i da ga ne diras, da bi sirak nastavio da upija herbicid iz nadzemne mase.
Ja inace vise volim da sve ospartam pa posle zagrcem polako i bez zurbe Desavalo mi se par puta da preskocim spartanje, i planiram zagrtanje, ali naleki neka kisa ili nesto drugo neocekivano iskrsne i onda ne zagrnem, pa zato sad prvo spartanje, a posle ako ne zagrnem sve, nije ni bitno toliko
 
Imeria, setva 31.04. Lepo napreduje
d2ab3b5c1506166303436ff4ea0b3d28.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne,sutra-prekosutra Pledge,puna doza,pa gde treba

Uuu,pa ja sam ga ugasio. Jos je na dupontovom sajtu pisalo da ubija ambroziju. Kod nas ima dosta ambrozije,a radjen terbis+racer i sad tribenuron metil,a to je nista ne skida. Lele...

- - - - - - - - - -

Ne,sutra-prekosutra Pledge,puna doza,pa gde treba

Uuu,pa ja sam ga ugasio. Jos je na dupontovom sajtu pisalo da ubija ambroziju. Kod nas ima dosta ambrozije,a radjen terbis+racer i sad tribenuron metil,a to je nista ne skida. Lele...
 
Sklopovi su super. Da li je moguce da samo kod nas zecevi, srne pa i makazari toliko prorede sklop?
 
Ovi trgovci, kada otvore forum, odma ruše cenu, kukuruz su već oborili, a i suncokret će...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh