Suncokret 2016

Gde mogu da nadjem seme suncokreta LG,treba mi malo veca kolicina?
 
Probaj i sa bohorom ima sad ovih jeftinih i naspes u punu prskalicu 1-2l i oprskas suncokret sa njime posto jako mirisu zec nece da ih dira,a dobro je posto se miris aktivira cim ima malo vlage u vazduhu i jako duko mirise!
Sad bez zajebancije da li to deluje i na divlje svinje?prosle godine sam zaorao polegli kukuruz i sad posejao suncokret.divlje svinje sad vade iz zemlje kukuruz sa cime bih mogao to da isprskam da ga ne vade.tj da ga ne osete u zemlji a.da ne steti suncokretu.?
 
Sad bez zajebancije da li to deluje i na divlje svinje?prosle godine sam zaorao polegli kukuruz i sad posejao suncokret.divlje svinje sad vade iz zemlje kukuruz sa cime bih mogao to da isprskam da ga ne vade.tj da ga ne osete u zemlji a.da ne steti suncokretu.?
E za svinje ne znam ovo sa bohorom znam da deluje protiv zeceva,a za d.svinje jedino negde u kraj im baci kukuruza da nevade taj iz zemlje.
 
Trebao bih da radim prvi tretman pulsarom.Dali da radim ili da cekam jos dva ili tri dana da se temperature podignu?
 
Pa ima korova bas podosta.Suncokret je u drugom paru stalnih listova.Mislio sam 0.8l sad i za 10 dana jos 0.4 litre po hektaru.
 
Nazad
Vrh