Subvencije za tov svinja 2014

E ljudi je l vam to legale subvencije i od ovogodisnjih tovljenika?
 
Ima li negde formular-obrazac za subvencije svinja?Ne mogu nigde da nadjem da odstampam :-(
 
Ja pre neki dan isao da predam za subvencije a i da pitam sta je sa isplatom iz 2013 posto sam imao neke ispravke,2014tu isplacuju brzo a za 2013 se ceka rebalans budzeta pa tek onda isplata.
 
pocerina... Da li si ih zvao da cujes sta se dogadja? Ni od mojih iz 2013 jos nista.
 
Ono što kaže Kuka, čeka se rebalans budžeta. Neće sigurno za mesec dana.
 
Mogu li se slati zahtevi onako kako predajem svinje ili mora sveukupna količina za jednu godinu (kumulativno) da se navede u zahtevu za subvencije?
 
Danas dobio za 33 komada od prosle godine. Sta sa jos 70 ne znam, sva cetiri utovara sam predao odjednom u jednoj koverti.
 
Ja sam prosle nedelje naplatio isto od prosle godine,74 kom predato ,3 kom odbijeno kao neosnovano i 71 kom naplacen,sve predato kao jedan zahtev.
 
Ja nisam dobio sve ni za 2013god u ponedeljak sam predo zahtev i tamo mi kazu da su stopirali isplatu 2014god da zavrse isplatu za 2013god.:sta:::jako_besan::::lose::::samo bes::
 
Da li su ovi zahtevi za subvencije sada vazeci tj.treba ovako da izgledaju? :osmeh:

img20141225133516.jpg

img20141225133535.jpg
 
A ovde gde pise "Ukupna telesna masa grla" saberem svih 5 listova sto imam i upisem koliko kg imaju i "Prosecna telesna masa grla" da li tu da saberem sa svih 5 listova sto imam pa onda da podelim sa brojem komada da dobijem prosecnu telesnu masu ili za svaki list mora posebno? Radim ovo prvi put pa ne bih nesto da zeznem. :osmeh:

-----------------------------------

Dobro si razumeo predao sam iz 5 puta u toku godine i dobio sam 5 prijemnica, i sada hocu to da predam kao jedan zahtev.
 
Poslednja izmena:
Koliko razumem pet puta si predavao svinje i dobio 5 prijemnica iz klanice ,pa hoces da ih sve predas na jedan zahtev.
Nism do sada nikad tako radio ali mislim da ide sve zbirno pa prosek od toga , ako gresim neka me neko od kolega koji su tako radili ispravi......
 
Hteo bih da proverim kod vas kolega da li je krajnji rok za predaju zahteva do kraja ovog meseca((za svinje koje su tovljene u 2014), kao sto i stoji u uredbi ili moze i kasnije kako me ubedjuje jedan nakupac, samo da nije preslo 6 meseci od markiranja-spricanja od kuge, onda bi morala revakcinacija pa sve u krug.
 
Nazad
Vrh