Subvencije za tov svinja 2014

Vec nedelju dana se cimam sa upravom u Sapcu. Izgleda da su mi zagubili dokumentaciju od predatih svinja, Cimaju me od pisarnice do saltera za obradu i nista. Na kraju cu morati da zapalim za Sabac kao da nemam druga posla.
 
Posle jadno stotinak poziva i preganjanja danas je i definitivno da su mi zagubili dokumentcijuza 100kom svinja za proslu godinu. Dzabe povratnice da su posiljke primili. Traze da im ponovo posaljem svu dokumenaciju, a ja fotokopije nemam. Da li cu uspeti iz klanica da dobijem nov otpremnice? Tesko. I oni se prave ludi.
 
Meni danas leglo 167 000,predao pre mozda 40ak dana,a imam iz prosle godine 80 kom sto su mi vratili da ispravim i jos nista.
 
1000 po grlu. Iskljucivo klanici koja moze da ti izda prijemnicu da je primila tvoje svinje.
 
Ako ima neko voljan da mi objasni sta je sve potrebno od dokumentacije da bi se ostvarilo tih 1000din/komadu i do kada to moze ove godine da se preda....? :bravo:
 
Nesto su ubrzali ,predao sam 29.07. a legle su pre neki dan.
Moze da se preda do 31.12.
Potrebno ti je:
-specifikacija usnih markica(overena od tvog veterinera i overena od rep. vet. inspektora iz klanice u koju si prodao tovljenike)
-kopija pasosa(uverenja) isto overena kao i specifikacija
-prijemnica klanice, koja je isto overena od strane klanice i rep. vet. inspektora
Ti klanici saljes pasos i specifikaciju oni ti to vracaju overeno i jos ti dodaju svoju prijemnicu.
 
Meni jos nisu uplatili iz 2013 izgubili dokumentaciju trazili da im posaljem kopiju,pa je zvala veterinarka bilo ubedjivanje ko je upravu i kako su izgubili dokumentaciju kad se vratila potpisana povratnica pa je doticna gospodja rekla moja greska evo tu su dokumenti ali od uplate nista,po pisanju kolega isplacuju najvise Macvu i deo Vojvodine to je moje zapazanje po reakciji tovljaca ako nisam u pravu izvinjavam se svima pa i Uravi za agrarna placanja .
 
Evo prijatelju ako ti je za utehu i meni su zagubili dokumentaciju iako sam iz Vojvodine. Takodje mi traze novu dokumentciju, a ovi iz klanice tvrde da im je to sad veliki poso da mi salju nove papire.
 
Nazad
Vrh