Subvencije za tov junadi

Ja sam veceras podneo zahtev. Sve isto kao prosle godine osim sto se sada pojavi lista(sa brojem zivotinje) tj brojno stanje grla. I sad moras da odaberes te koje si prodao i za koje potrazujes subvencije.
 
Ja sam veceras podneo zahtev. Sve isto kao prosle godine osim sto se sada pojavi lista(sa brojem zivotinje) tj brojno stanje grla. I sad moras da odaberes te koje si prodao i za koje potrazujes subvencije.
Interesuje me sta se radi ako na tom brojnom stanju nemam junad a izvezao sam ih a imam pravo na subvencije jer imam papire?
 
Imam jednu prijemnicu iz marta meseca 2023 godine.Piše da se podnosi od 6 meseca.Sve ostale prijemnice su mi posle 6 meseca 2023.Da idem na a.p.p(ako prođe prođe)ili da je ne ubacujem uopšte?Šta kaže iskustvo?
 
Imam jednu prijemnicu iz marta meseca 2023 godine.Piše da se podnosi od 6 meseca.Sve ostale prijemnice su mi posle 6 meseca 2023.Da idem na a.p.p(ako prođe prođe)ili da je ne ubacujem uopšte?Šta kaže iskustvo?
Ona je trebala biti u prošlom j.pozivu sad će je odbiti sigurno.
Ja takođe ne bih rizikovao da mi i ostale ne postave pod znak pitanja zbog nje.
A otkud je nisi poslao prošle godine?
 
Nemam pojma.Poslao sam sve koje sam imao prošle godine, ova nije bila među njima kada sam išao po papire kod kupca.Sada odem po papire i između ostalog daju mi i ovu prijemnicu, nije mi ništa jasno a verovatno je nisu poslali iz klanice na vreme već kasnije i tu sam ostao uskraćen.
 
Zdravo, da li se nekom desilo pri podnosenju zahteva da ne moze da ubaci slike? Nece da ih prihvati ni preko telefona ni preko racunara..
 
Nazad
Vrh