Subvencije za tov junadi

Meni traže overenu specifikaciju ušnih markica za bikove prodate na kosovo prošlog novembra. Kako to sad nabaviti?
specifikaciju izdaje veterinar,a overava vet.inspektor.Da je predato u klanicu bilo bi lakse.Ako imas datum izdavanja bileta veterinari, mislim da ti mogu izdati ponovo specifikaciju
 
ako imas papire koje si dobio od otkupljivaca kod sebe, koliko se secam za izvezena grla postoji specifikacija transrorta gde su brojevi usni markica svih grla izvezenih tog dana.Po meni ti bi trebalo da korektorom podvuces tvoja grla po brojevima usnih markica i dostavis im.
 
Imam sve papire čuvam ,potvrdu o prijavi događaja i ostale...
Znači u mojoj vet .specifikacija, a overa od insp.verovatno iz izvozne farme preko koje je roba izašla.
Sad sam video drugu poruku ,imam i te papire baš ću pogledati.
 
Predpostavio sam. Danas sam imao malo putešestvije do PSS Šabac da rastumačimo šta traže. Konkretno traži se -specifikacija ušnih markica overena pečatom i potpisom vet.inspektora ,klanice i potpisom isporučioca robe.
To im je već poslato u originalnom zahtevu s tim da nije potpisana specifikacija s moje strane jer nije ni predviđen moj potpis na tom dokumentu. Isto tako overa od strane "klanice" nije moguća jer bikovi nisu ni otišli u klanicu već izvoznu farmu u Donjem Katunu.
Na kraju smo rešili da stavimo moj potpis na prilog i obeležimo moja grla i tako pošaljemo. Sad čekamo rasplet.
 
Ima li jos neko kome kod zahteva za sub za tov junadi pise samo primljen i nista se ne desava,cuo sam da su neki u selu vec dobili pare
 
Drugari meni stiglo u e sanduce da dopunim zahtev tj nisam dobro slikao pa se ne vide dobro usne markice i da im posaljem u elektronskoj formi. Jer saljem ponovo isto tu,gde pise da izmenim zahtev?
 
Drugari meni stiglo u e sanduce da dopunim zahtev tj nisam dobro slikao pa se ne vide dobro usne markice i da im posaljem u elektronskoj formi. Jer saljem ponovo isto tu,gde pise da izmenim zahtev?
ako postoji mogucnost izmene ,ides na izmeni zahtev ,ponovis proceduru kao i kod podnosenja zahteva prvi put i slikas i dodas slike a predhodne ako postoji mogucnost izbrises,ako ne zanemari da postoje
 
predpostavljam da nije bilo mogucnosti izmene zahteva,ali postoji i ta mogucnost da ides i preko podneska
 
Mislim da hoće ,bio bi im veliki minus da ostanu dužni . Isplata će verovatno biti tempirana pred izbore ,al džaba im.
 
Расписан јавни позив за субвенције за тов јунади. Повећано на 22.000.

 
Nazad
Vrh