Subvencije za tov junadi

Одржање рока

Члан 81.

(1) Поднесак је предат у року ако надлежни орган прими поднесак пре него што рок истекне. Ако се рок у коме може да се предузме нека радња рачуна у данима, месецима или годинама, сматра се да је рок одржан ако је радња предузета пре истека последњег дана рока.

(2) Ако је поднесак предат препорученом поштом, као дан пријема поднеска сматра се дан када је предат поштанском оператору.

(3) Време када се сматра да је примљен поднесак који је упућен електронским путем уређује се посебним прописом.

Из Закона и општем управном поступку. У управним стварима, до тог и тог датума значи да је тај датум последњи дан рока.
 
Da li je neko menjao/dopunjavao zahtev novim grlima? Status zahteva je sad izmenjen, ne znam da li treba opet da bude prihvaćen? Odnosno da li ima još neka akcija koja se od mene očekuje?

Sent from my SM-A725F using Tapatalk
 
Мењао сам једном човеку јер је продао туру након што је захтев већ био послат. Ишао сам на измену захтева, затим изменио број грла, и додао нову документацију. Стара документација је остала. Не сећам се тачно речи поред старог захтева, углавном стоји поред старог датума и онда стоји нови датум и измењен или тако некако.
 
Nazad
Vrh