Subvencije za mlečno govedarstvo

Isplate subvencija i premija poljoprivrednicima redovne su i predvidive kao i padavine letosnje.
 
Isplate subvencija i premija poljoprivrednicima redovne su i predvidive kao i padavine letosnje.
Hahaha...lepo i tacno objasnjeno! :haha:
Nazalost,kod nas se nikad nista ne zna i nikad nista nije sigurno.

- - - - - - - - - -

ako bi davali po grlu kvartalno pa preračunaju prosek neki od 4 000 do 5 000 litara po grlu puta 7 dinara to je 0d 28 000 do 35 000 po kravi od države i uz to za umatičene 25 000 bila bi to dosta lepa cifra i onda bi subvencija bila na svom mestu.
Onda bi svi drzali krave.
Nece toga biti sigurno...
 
Da li je uopste nekom lego prvi deo subvencija za umaticena grla ili ne?Posle svih ovih desavanja u Min. polj. tesko cemo skoro videti novca,ali me interesuje da li je iko do sada dobio koji dinar?
 
meni jos nista nije uplaceno,niti subvencije za grla a imam 31 umaticenu,niti premija za mleko obecanih 7 dinara,tuga i zalost:spavam:
 
el neko dobio ili cuo kad ce biti subvencije po umaticenom grlu i premija za treci kvartal,bilo na rts kako se to isplacuje i kako zbog toga nece biti nestasice mleka,kakvi lazovi ja jos ni dinara nisam dobio..
 
Ma ja sam tek pre neki dan podigo premiju za drugi kvartal,a subvenciji za umaticena grla se i ne nadam u skorije vreme.A kasni i uplata iz mlekare,plus osigurali smo ove umaticene za tekucu godinu pa i povracaj oko trecine tog novca jos nema.Tako da mlecno govedarstvo stabilnim i brzim korakom hrli u lepu p.... m.....
 
Пре пар дана уплаћен други део субвенција за уматичена грла.Остало је само да уплате за једну јуницу за коју сам предао захтев у трећем кварталу, кад ће то бити , ко зна.Шта раде и како то одлучују када коме иду паре то је као у досијеу икс!Каква је ситуација код вас?
 
Nazad
Vrh