Subvencije za mlečno govedarstvo

E da mi njima dugujemo sve bi bilo drugacije, ovi iz maticne sluzbe zvali 10 puta da platim zabole njih sto ovi ni ne misle da uplate premiju.
 
Izgleda niko.Premije za mleko se selektivno isplacuju zavisno od regije,mlekare ili sta znam.A na premije za umaticena grla cemo pocekati.Mladja se dao u zaduzivanje po belom svetu (gde je najpovoljnije,jel' te),te cemo videti ishod prosjacenja i shodno tome se nadati kakvoj milostinji od subvencije.
 
ја сам данас звао задругу кажу да су почеле уплате од стране министарства од 25000/ грлу, јел добио неко ?
 
Lepe vesti kolega,provericu ovih dana stanje na racunu.Inace ovi iz udruzenja skoro zvali drugara da mu traze drugi deo rate za njihov reket,nisam mogao da verujem koji bezobrazluk,nisam mogao ni ja-kaze on,umalo ga nisam oterao tamo odakle je izasao kao novorodjence.
 
Malopre sam zvao Šabac, kažu da obrada zahteva za subvencije ide, stigli su do juna, premija za mleko je obrađena, ali isplate neće biti dok se na uradi rebalans budžeta.
 
Nama tri kvartala kasni uplata za mleko.Imas li neke informacije Jovice,kad se planira rebalans budzeta.Gledam da se maksimalno izolujem od svih politickih vesti,vise mi se gade,tako da nisam u toku u vezi ovog rebalansa.
 
Pres:
"Ministar finansija i privrede Mlađan Dinkić najavio je da će najkasnije do 1. septembra biti završen predlog rebalansa budžeta za 2012. godinu, podsetivši da ministarstvima danas ističe rok da dostave planove za ostvarivanje ušteda troškova u budžetu"
Blic:
"U Vladi Srbije počele su pripreme za rebalans budžeta, koji bi trebalo da bude
urađen u septembru, a u planu je, kako je početkom avgusta najavio ministar
finansija Mlađan Dinkić, da se donese čitav set mera i na rashodnoj i na
prihodnoj strani budžeta"
 
Nazad
Vrh