Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Значи да су у оба случаја парцеле биле у газдинству које није обновљено прошле године па је у пасивном статусу, односно никад није ”дигитализовано”?
Da.

Sad sam se cuo sa nekim drugarima,probacu u utorak nesto da izmuvam.
 
U tom slučaju se gasi gazdinstvo sa umrlicom. Mada neznam kako to funkcioniše preko e agrara. Ranije je to bilo lako rešivo u trezoru.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
U psss su mi rekli da umrlicu preko e agrara preko nekog zahteva posaljemo.
Uradili i cekamo.
 
Nzm bas u koju temu ovo da stavim,subvencije u UK ,ladno covek pola svog zemljista sto obradjuje stavlja u ovaj AB6 Enchanced overwinter stubble sistem ,i dobija para po hektaru koliko i vidite na tom prvom linku ....kao sto i sam kaze ,sto puta mu bolje,nit koristi kompletnu mehanizaciju,nit misli na cene,susu,poplave,bube,insekte ,bolesti ....I sami se ljudi cude u komentarima,koji kur... svrha farmera ako ne proizvodnja hrane,smesno.Njima bitnije ptice i divljac haha.Garant ima da se pobiju farmeri kod njih da udju u tu semu xd.A mi se borimo kod nas ,tj ko je izasao na proteste,za 300 eur ,od kojih pola je sigurno,pola ko zna...i to proizvodimo hranu ne korov po njivama da bi imale divljac privatnost da se jeb.... :LOL: .


''For example, the Farm Wildlife and Habitats on Grassland action IGL2 (winter bird food on improved grassland) has increased to £515/ha a year from £474/ha a year.''


I za krajeve njiva da posejete cvece dobijete £798 per hectare (ha).......
 
Nazad
Vrh