Subvencije u poljoprivredi za 2016

Nemam racun za rigolovanje ili podrivanje i za oranje. To mi treba da sklopim dokumentaciju za subvencije za podizanje zasada lesnika. Jel moraju svi da se priloze racuni ili moze da prodje i bez ova 2 racuna?
 
Ne treba ti racun , ako si na primer radio sam te operacije , svakako potpisujes onu izjavu da si te operacije uradio na parcelli , a racu predajeas ako si nekome platio za to , pa da ti refundiraju deo.

Kao i za analizu , ako si je platio prdajes racun, ako je besplatna ,kao kod mene u Zrenjaninu, ne saljes racun.
 
Mogla bi da se otkljuca tema subvencije 2017 jer je aktuelno predavanje zahteva za povracaj za djubrivo, a i isplata za podsticaj za biljnu proizvodnju.
 
Dobio danas pismeni odgovor od uprave za agrarna plaćanja da je zahtev koji sam poslao prosleđen na pregled upravi za agrarna plaćanja. Poslao Temerinu 3.5.2017. a do UAP stiglo tek 16.5.2017.
Čekanje
 
Danas zvao upravu za agrarna plaćana , pitam ih sta se desava sa mojim predmetom od prošle godine. Odgovor je bio , vas zahtev se obrađuje ,bićete obavesteni.
 
Nazad
Vrh