Subvencije u poljoprivredi za 2016

Rodjeni moze i tekako da se zivi od zadovoljstva i ljubavi kad ti OCI nisu gladne i kad nemoras da cuvas socijalni mir.
Jesi li ti ozenjen? Imas li dece? Mani me toga oci gladne!
U pitanju su silni mesecni troskovi koji se moraju pomiriti a da ga j... zivi smo ljudi i valjda ako radimo zasluzili smo da ne zivimo kao u kavezu i zavisiti od nekog drugog faktora vec treba ziveti od svog postenog rada!
 
Jesi li ti ozenjen? Imas li dece? Mani me toga oci gladne!
U pitanju su silni mesecni troskovi koji se moraju pomiriti a da ga j... zivi smo ljudi i valjda ako radimo zasluzili smo da ne zivimo kao u kavezu i zavisiti od nekog drugog faktora vec treba ziveti od svog postenog rada!
Naravno da sam ozenjen i imam dece i nevidim to "manime gladnih ociju "sto te to bode ako neviris stalno u komsijino dvoriste i te kako moze normalno da se zivi od 5 krava i 7h zemlje racuni normalni ide se na more jedino sto se nema AJFONKA i koje kakve nebuloze a da i nevidim sto je nedovoljno 50-60000 mesecno za normalan zivot na selu.Izvinjavam se za :off_topic:al moram da odgovorim
 
Moze ako ti krave imaju normalan estrus, nema komplikacija, daju u proseku 60 litra i muzes sve odjednom!
500 evra mesecno(50.000-60.000 dinara) moze biti dovoljno, ako ti je neko pre toga napravio kucu ( pa ne moras ti to da radis) Napravio stalu ( pa ne mora ti to da radis) Kupio dobar auto( Pa ne moras ti to da radis) Imas sve masine nasledjene dobijene itd ( A nisi morao ti da kupis. Mozes sa tom cifrom da zivis, a na more koliko moras da imas uz sebe novca( za nedaj boze) i koliko ti treba to neka druge kolege koji idu i imaju tu mogucnost objasne koliko vredi ili kosta 7-10 dana na moru.
DA ne shvatas licno, ili da mislis da ti zavidim, ovo je jedini nacin da sa tim novcem mozes ziveti...
Ili je kraj u kom si ti totalna suprotnost u svemu sto se tice mog kraja, a mozda su u tvom kraju cene drasticno niske za razliku od mog kraja( Mislim na jug Srbije). :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Naravno da sam ozenjen i imam dece i nevidim to "manime gladnih ociju "sto te to bode ako neviris stalno u komsijino dvoriste i te kako moze normalno da se zivi od 5 krava i 7h zemlje racuni normalni ide se na more jedino sto se nema AJFONKA i koje kakve nebuloze a da i nevidim sto je nedovoljno 50-60000 mesecno za normalan zivot na selu.Izvinjavam se za :off_topic:al moram da odgovorim

Slažem se sa tobom oko tih telefona i ostalih fantazija ali nisi računao rashode u tih 500E.I moli Boga da sve ide kako treba jer jedan kiks i odmah bi morao promenuti priču.Sretno:ppozdrav:
 
Naravno da sam ozenjen i imam dece i nevidim to "manime gladnih ociju "sto te to bode ako neviris stalno u komsijino dvoriste i te kako moze normalno da se zivi od 5 krava i 7h zemlje racuni normalni ide se na more jedino sto se nema AJFONKA i koje kakve nebuloze a da i nevidim sto je nedovoljno 50-60000 mesecno za normalan zivot na selu.Izvinjavam se za :off_topic:al moram da odgovorim
Pa tebe treba za predsednika medjunarodne asocijacije gladnih pod hitno! Ako ne drugo, u nasem parlamentu imas sigurno mesto tvojim savetima da izvuces zemlju iz krize, ionako nisu bolji od tebe, nekako slicne misli ste!
Eto jugi u par recenica je objasnio mnoge realne stvari a tebi svaka cast za sva tvoja dela! Ekspert nema sta!:osmeh::ppozdrav:
 
Dali je nekom pretekao ili ostao račun za đubrivo ? Količina 500 kg :ppozdrav:. Može na pp
 
E relativna je stvar kokoliko trosi, ja imam troje dece 2g 9g 10g i ne mogu da se pokupim finansiski.
Jedan traktor trazi nove gume jedan je uvek u relativnom kvaru .Tata mi nije ostavio ni 5kj zemlje a radim skoro 80kj vecinom zakup
mucim se sa stokom u kreditima do guse .A kazu valja da se napreduje i sramota je bre za te subvencije meni bi dobrodosle itekako valjane subvencije.abre imam 35 g za par godina necu biti nizasta pokida se radeci a neuzivam i netrosim a nemogu da se pokupim i ko god prica drukcije pasivan je pa mu se moze da J..E I ZAJEBAVA druge

- - - - - - - - - -

SAMO TERANJE
 
Nazad
Vrh