Subvencije u poljoprivredi za 2016

....da se hvale kako su redovni i na vreme.
Sledece godine kad smanje na 1,000 din isplacivace unapred :haha:
 
200 kg. Neki već dobijaju siću za ovu godinu a moje PG još nije prošlo registraciju. Predao zahtev 25.3 i već dva puta išao po potvrdu o aktivnom statusu al nema, kažu ne mogu da stignu da registruju. U Šapcu.
 
Pozdrav narode. Je l postoji i dalje povracaj sredstava za kupovinu alata? Ustvari,kupio sam trimer pa mi pade na pamet da li imam pravo na neki povracaj?
 
Kopiram samog sebe. Nadam se da nije zabranjeno ...Legle pare za biljnu proivodnju. Lopovi kradu kao u prici... Sa nekadasnjih xxx eura po h do danasnjih 2000 rsd po hektaru. I jos se hvale kako finansiraju poljoprivredu. Ukradose gde god mogu , za njih mogu da glasaju samo oni sto im kopcaju kosulje na ledja....
Izgleda da se svi kopcamo na ledja.... KOLEKTIVNO....
 
Ti mozes da pises samo u svoje ime, za mene hvala nemoj da se trudis! Sto se tice glasanje na njih........
 
Pošto sam predao dokumentaciju još oko 10.03., ali sam zbog neažurnosti Komercijalne banke otišao u pasivni status, subvenciju nisam dobio.
Banka je to ispravila i ubrzo sam ponovo postao aktivan, ali subvencije mi i dalje nisu uplatili. Elem, jutros sam otišao u trezor da vidim šta se dešava, i naravno nisu me ni uneli za subvencije posto sam bio u pasivnom statusu, tako sam i ostao. Stajao sam gospođi iznad glave sve dok mi to nije završila, tako da sam sada siguran da ću dobiti mojih četres iljadarki cim budu krenuli da plaćaju. :svinja:
 
Nazad
Vrh