Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Sve mislim da ova pauza u isplati subvencija ima veze sa bankama.Ovih dana samo pljuste poruke na telefon o subvencionisanim kreditima od 4 % u saradnji sa opstinama pa verujem da prvo mora da se potrosi ta kreditna linija.Moraju banke da zarade jos na nama jer su nam odrale kozu samo sa ledja a sad hoce i ostalu da oderu. Tek onda ce nastaviti da isplacuju subvencije.
 
Sve mislim da ova pauza u isplati subvencija ima veze sa bankama.Ovih dana samo pljuste poruke na telefon o subvencionisanim kreditima od 4 % u saradnji sa opstinama pa verujem da prvo mora da se potrosi ta kreditna linija.Moraju banke da zarade jos na nama jer su nam odrale kozu samo sa ledja a sad hoce i ostalu da oderu.

Meni su banke skinuli svu kožu. Ostalo mi je samo na organu. I to bi hteli ali ne dam! Plaćao im kamate zelenaške od po 35%
Probaću tražiti ono sa 4% da bi sačuvao ono malo kožurice, ali bojim se za mene od toga nema ništa.... Samo za povlašćene....
 
Meni su banke skinuli svu kožu. Ostalo mi je samo na organu. I to bi hteli ali ne dam! Plaćao im kamate zelenaške od po 35%
Probaću tražiti ono sa 4% da bi sačuvao ono malo kožurice, ali bojim se za mene od toga nema ništa.... Samo za povlašćene....
Ala si ti srećnik pa disi našo banku sa kamatom od 35% nešto mi tu neštima :sta:kolko znam kamate se kreću oko 12% kako kod koje banke mislim na euro kredite ne dinarske
 
Dokazano je da smo kretenski narod, i za vlast uvek izaberemo najgore moguce, tako da se ne jedim.
 
Samo recite koi su oni PRAVI koi nas nikada nisu prevarili i preveslali i stvar je rešena :ppozdrav:
Ja znam za par njih koji nas jos nisu prevarili a bice na izborima, dakle ima ih. Jedan od tih ima i vrlo solidne sanse da ne bude bacen glas, jer ce preci cenzus, ali ova tema nije pravo mesto za to.
A i da kazem, vecina bi me ismejala jer ih je vlast vec opanjkala lazima po kuriru i laznim komentatorima, tako da... tesko je pomoci narodu koji ne prihvata pomoc.
 
Juče na B92 slušam Vučića,kaže za ovaj led koji je potukao malinjake isključivo su krivi strelci,koji su navodno hteli veću platu pa zbog toga nisu potpisani ugovori,e to je vrhunac bezobrazluka izjaviti tako nešto,najlakše je prebaciti krivicu na drugoga,mislim da ova vlast ,čitaj Vučić (nisam ni za jedne niti sam glasao) najmanje vodi računa o poljoprivrednicima.A to se vidi i na subvencijama.
 
Greška je što je narodu usađen osećaj krivice zbog lopova i prevaranata pa svi mislimo kako smo sami krivi za vlast. Ne nismo! Krivi su oni i to ne mogu da sakriju.
Đavolu je najveća obmana to što je sve ubedio da ne postoji.
 
Nazad
Vrh