Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ovi izgleda zapoceli isplatu samo zbog sajma posto su obecali a sada vise nema...Zadnja dva dana ne znam da je iko dobio.
 
Tako je bilo i prosle i preprosle godine. Samo iz tog razloga sam isao da predam 04.05. i ispostavilo se da sam bio u pravu. Uplatili nesto i sada mogu da kazu kako je isplata pocela, iako izgleda ni jedan ceo dan nije sastavljen.
 
Do kada je rok za predaju subvencija za biljnu proizvodnju a do kada onaj deo za gorivo i djubrivo?
 
Za biljnu proizvodnju je do kraja 6 ili 7 meseca, nisam siguran. Za gorivo i djubrivo do 15 novembra.
Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока
 
Zdravo dragi prijatelji,hteo bih da pitam da li neko zna koliko iznose subvencije i na koje imam pravo kao gazdinstvo,bavim se plastenickom proizvodnjom?Ovo mi je prva godina pa se nadam da cete mi pomoci :D
 
Drugari ja sam predao 13 marta svu dokumentaciju za produzetak polj. gazdinstva a jos nisam dobio resenje dali je to normalno ili trebam otici u trezor
 
Ne znam zasto se pravi guzva tamo bez potrebe na salterima, priznaje se i datum kada se posalje preporuceno postom, vreme prijema u posti se priznaje kao da je tada predato i na salteru.
 
Nazad
Vrh