Subvencije poljoprivredi za 2014

Evo da se javim i ja od treceplasiranih :osmeh:,
Subvencije su uvedene da bi poljoprivrednici cutali za sve sto vlast radi,a istovremeno posto suma novca nije ista to je vecni povod svadja i nesloge,tako da su oni gore godinu dana mirni ako nam vrate deo nasih para.
U stvari bi trebali da nam izjednace subvencije sa zemljama iz kojih uvoze meso i zemljama u koje izvoze kukuruz kad vec toliko seru o trzisnoj utakmici,ali gde je tu onda Matijevic Kostic i ostali humanitarci koji su uvek spremni da pomognu napacene rukovodioce treba ipak misliti i o njima i svom dzepu
 
Ma ljudi opusteno, bice ih, mozda ce malo kasniti i to je sve. Bez potrebe se pravi halabuka i raspravlja ovde.

@bane 30, bilo je nekih propusta u smislu da su kanali mogli biti malo bolje ocisceni ili taj nasip oko Save, godinama se podize a nikako da se zavrsi.Takodje kanalizacija nije bila na vrhu zadatka koji je trebao, dosta nam je i ona pravila probleme.
 
Poslednja izmena:
Za krajeve iz Vojvodine koji salju pomoc jedno veliko HVALA, niko ih nikada i nije kritikovao zbog toga, ako valjda zivimo u jednoj drzavi, valjda onda i treba da se ispomazemo.

Pa, naravno, i Vi ste im, mislim na banacane (napr. Diklofenu iz Jasa Tomica, i ljudima iz Modosa) pomogli 2005-e, kad su tamo ljudi bili prinudjeni da teraju stoku na "breg"...

Hvala moderatorima, sto odrzavaju temu, i izbrisu sto je :off_topic:.
 
E ovo je prelilo casu,citam,kakvi ste vi pacenici!!

Te 2005 smo ja i brat Slavko sa njegovim kamionom Zastavom odvezli u Jasu Tomic 4 puna kamiona sena kao humanitarnu pomoc,sve o nasem trosku,nasa trava sa livade,ovde utovarili tamo sami istovarali,od prisutnih 20 ljudi samo dva momka su nam prisla i pomogala.Ceo dan i noc smo vozili,bez gasenja kamiona(nije palio-krs zivi).Pomagali smo i pomocemo uvek kad treba!!!!!
A vi sto se proser..te i ovde pisete kojekakve gluposti stavite prst na celo i zapitajte se jel neko iz vrha sve ovo cita i prati,a vi samo pisite i pisite.Vlasnik foruma je duzan da sve cuva 2 godine,svaku obrisanu poruku.Mnogo se pisalo za vreme vandrednog stanja o cenama i ko ce crci od gladi,a to je podsticanje profiterstva za vreme vandrednog stanja.Bice sto ce biti i niko nece umreti od gladi,svima ce se pomoci,a ja cu dati koliko mogu kao i svaki posten gradjanin Srbije!!!

- - - - - - - - - -

Sramota!!!!

Pratio sam ovih dana sta se ovde pise i niko od urednika i administratora da pokrene temu"Tuzna Vest"da se izjave saucesca stradalim u poplavama,tri dana zalosti.

Jadno,zinulo vam **greška za subvencijama!!!
 
Ja nisam bez komentara.Zahvaljujem svima koji su nam pomogli te 2005 godine.To su bili teški dani tj. meseci i naše selo to nije zaboravilo.Trudimo se da uzvratimo koliko možemo.Danas je otišlo dva šlepera pomoći ,a prikupljeno je sena za još dva koja će ići sutra.
Bez obzira na sve svako nek dobije svoje subvencije pa posle neka pomaže po svom kriterijumu,moralnosti i čovečnosti.
 
Mirko 015 pokvarila su ti se kolica pa si besan.Nisi na forumu od juče da ne znaš koje sve teme postoje nego ti se eto da kažem nadiglo da malo pljuješ po urednicima i administratorima.Tebe treba da je sramota što tako nešto uopšte i pišeš.
 
Humanost nije pisanje na forumima, ovih dana mi se kenja od toliko "humanih" ljudi gde god se okrenem. Osudjuju ljude koji nisu pomogli jer su i sami mozda ugrozeni i potrebna im je pomoc. Znate li vi bre gde zivimo mi. Ovo je srbija bre, ovde se bre jede iz kontejnera nije ovo london zato prestanite da sirite laznu humanost. Humanost netreba da se dokazuje nikom, ako osecas potrebu da das pomoc i imas mogucnosti ti ces pomoci a niko nema pravo da me osudjuje ako imam kilo hleba da nahranim porodicu sto to kilo hleba nisam dao drugom pa makar mi pola pocrkalo gladno i o tome prdeo po forumuili pred kamerama. Gde zivite bre vi? Izjaviti saucesce stradalima? Znas koliko im znaci tvoje ili moje saucesce u nekoj od tema na forumu u ovakvim trenutcima kad su izgubili nekoga iz porodice. Manite se laznog moral to nas je i dovelo dovde gde jesmo. Ucini nesto korisno ako mozes, a ko ne, bolje cuti i trpi tu gde jesi.
 
Poslednja izmena:
Da i ja kazem nesto!Meni se sere od svih humanista od politicara do obicnog coveka pa jebote jel nama treba da potone nekoliko gradova i podavi se na desetine ljudi da bi se humanistima digla ona stvar (i politicarima i obicnom coveku)da pomognu ljudima,pa sad u ovom momentu imate vise ugrozenih i gladnih od svih koje je ova nepogoda pogodila!(ne bih da me neko pogresno shvati)Kada ce se neka vlast I mi obicni ljudi! setiti njih, na starnu nas sa 10 ili 1000ha mi imamo za osnovne stavri... ljudi pa koji je vama saberite se i popricajte sa SOBOM!
 
Nazad
Vrh