Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Pa jesmo glupi kako ne shvatate zato nas i karaju kako hoce ja lajem o tome non stop ali niko ne konta ne bas niko:ppozdrav:.Pa ima li pogodnijeg coveka od seljaka za manipulaciju?svi kao ono ovo mi cemo blokirati je....im sve po spisku a kad dodju kuci gledaju samo da je njima dobro,svi se zale na subvencije i gorivo a jedva cekaju da podnesu zahtev i kad pare legnu pojo vuk magarca jebote scenario poznat kao bukvar,Ali ja pitam gde su asocijacije poljoprivednika koje su dizale bunu na dahije u vreme kad su uslovi subvencionisanja bili bolji nego sad,gde su GDE,MUK...............................................................................................................................................................................................................i onda mene banujete!
 
Poslednja izmena:
I treba da nas je** kao male majmune kad imaju sansu,sad nema ko da nas okupi za blokade jer su subvencije obecali pa kad budu-bice,kad smo imali vise od pola drzave blokirano i mogli puno vise da resimo mi se razisli samo zbog jedne subvencije seljaci,a glavesine pokupile kajmak za par generacija.
 
Šta mi se dešava sa postovima,zašto se ne objavljuju,brišu,neki posle par dan neki odmah,teme u kojima pišem nemogu da posle otvorim i vidim?
AKO SAM BANOVAN A O TOME NISAM OBAVEŠTEN UOPŠTE ,NEMOJTE IĆI TOLIKO NISKO A DA MI BAREM OVIM PUTEM NEKO NEOGOVORI OD MODERATORA ILI ADMINA-OVO JE JAKO NISKO I BEZOBRAZNO AKO JE NEKA VRSTA BANOVANJA ONDA MI ODGOVORITE DA ZNAM
 
Zahtevi se primaju posle praznika,danas bio da menjam nešto u setvenoj strukturi pa uz put pokupio i zahtev i setvenu strukturu i obrazac za naftu.
 
sta reci sem bruka i sramota.... opet cu izgleda mi,po neki karatkorocni kredit, da izguram do kraja da ne natezem pa dogodine opet vracaj pa zajmi i tako u nedogled. a da su dali za 25 ha plus dizel bio bih na konju:sjasi:, doduse divljem ali konj je konj:osmeh:
 
opet sam citao sve tvoje postove i koliko vidim ti pokusavas da racunas tajkune i mafijase u poljoprivrednike a ja pokusavam da ti objasnim da se vremena menjaju i da nemozes da gledas sta je bilo nekada i sta sada npr nekada cuvas 5 bika kada prodas mozes da pitas posta amerika danas cuvas isto 5 i kada prodas razduzis se moj deda je nekada sa konjce i gumena kola vukao soder i pesak sa morave po Paracinu i sa jednom turom je mogao da plati 5 radnika da kopaju kukuruz ceo dan a najbolje je to sto kaze da je uvek u dzepu imao pare da kupi novu gumu i rezervar goriva a sada koliko treba novac za to?Eto vidis ta su vremena prosla to se nece vratiti nikada vise gledaj napred cuti trpi i radi dok ne umres tako je vreme doslo ja jos nisam otisao nikada na more a u moje selo u najbolju sam situaciju ove godine idem ako bog da pa neka bude koja oce kriza zivot se ubrzao nije kao pre to mnogi ne shvataju a rece samo se nekoliko bune na forumu od 10 000 clana a to je zato sto nas ima svakakvih nekima nije dosta ni milion evra a neko se zadovolji sa parcetom hleba dnevn.evo ti jedna prica sada se setih "kod mene u selu bio jedan lik koji je svakog dana radio kod razlicitih ljudi u nadnici i tako otisao jednom moj komsija kod njega i pitao ga dali moze da podje da mu pomogne u neko seno_Ovaj lik nije mogao morao je taj dan da razmislja kod kuce kako da prehrani decu i zenu.Sutradan dodje taj nadnicar kod ovog gazdu i pita ga el ima neki posao a ovaj ga pita otkud to da sada oce radi zar nije razmisljao kako da prehrani porodicu.Pa razmisljao sam i smislio da ako ne idem da radim da nemam kako da zaradim hleba drugacije rece nadnicar!!!
 
Nazad
Vrh