Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Prvo u trezor po setvenu strukturu, pa onda popunis sve to i odnda predas i cekas. Ima da bude guzve da se poubijamo na salteru.
 
Mora sve ovo da se popunjuje??Mi smo sve sredli papire pre aprila,tj roka,na vreme,moramo sad opet ovo ili ne?
 
Zar nismo to vec popunjavali kad smo predavali papire?? @prapaor...kako mislis u trezor po setvenu strukturu, sta znaci to??

Vidim da sve rade samo da zakomplikuju!!!
 
http://www.youtube.com/watch?v=MpA8tlNA_-M
Sto puta sam gledao ovaj video i ponovo,voleo bi da upoznam ovog coveka,da ne zna neko odakle je.Predlozio bi ga za ministra majke mi
znam coveka licno,iz izbista susednog sela je,on je kod nas hit i pre ove izjave,ove godine na sajmu poljoprivrede u parizu je takodje imao svojih pet minuta....inace je domacin covek,radi dosta zemlje,usluzno kruni po selu i okolnim selima,vredan covek,nadimak mu je RUCA.
 
Odes u trezor uzmes setvenu strukturu i onda popunis prijavu za subvencije, ili ste mozda ostvili vama setvenu strukturu pa znate na koje parcele ste sta pisali.
 
Samo jedno pitanje, ako je neko bio da preda pa zna. Da li u obrazcu "ЗАХТЕВ ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ПРАВА НА ОСНОВНЕ ПОДСТИЦАЈЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ У __________ ГОДИНИ" treba da napišemo koliko ukupno imamo npr. merkatinog kukuruza, m. suncokreta itd i na kraju sve ukupno?
 
Niko jos nije bio, posto primaju tek posle Uskrsa, ali je verovatno isto kao I prosle godine, tj tako kako I ti kazes, sve posebno (kukuruz, soja, suncokret), I na kraju ukupan zbir hektara.
 
Hvala DušanE :)
Ne bih da idem tamo da opet nešto ne valja pa da me vrate, znam koja će gužva biti. I tako uvek bude neki problem kod mene...
Mislio sam da su danas radili, zato sam pitao.
 
E sad , dal se popunjava na primer " zitarice " ili " merkantilna psenica " ... zna li ko sa sigurnoscu ?
 
Dobićeš setvenu strukturu koju si prijavio i to popunjavaš
npr
22 ha suncokret
5 ha kukuruza
15 ha soje
10 ha pšenice
1 ha jabuke

Dobiješ da popuniš to što si već jednom popunio i jedamput već predao . To samo kod nas ima , u najvećoj sezoni setve treba da sedimo ispred i čekamo kilometarski red . Kao da smo u dobu Vuka Karadžića i sve ide ručno prepisivanjem . Dosta je jedan stisak ENTER i da sve bude odrađeno i predat zahtev , ovako trošimo navac koji i onako nemamo .
 
POzzz nisam video u postovima dali se mora sve zajedno mislim nafta i subvenciju za setvu ( 6000 din ) zajedno predati ili se moze samo zahtev za subvenciju pa kad nakupim para za naftu posle to predam ????
 
Jasam danas dobio redni broj 37 i predajem zahtev za subvencije, za gorivo nemora zajedno da se preda sa predhodnim zahtevom, tako su mi rekli u trezoru.
 
Bio jutros do trezora nemaju obrasce ni za gorivo ni za subvencije.Ja sam poneo od kuce obrasce stim da sam za gorivo popunio i njega mi prihvatili za subvencije nisu kazu da jos program ne radi i nemogu da unesu podatke tako da sam samo setvenu strukturu uzeo ja sam oko 8 sati bio 3 iza mene se stvorio red kada sam se pomerio ljudi su napali ovog u trezoru kako je meni prihatio racune za gorivo nisu mu verovali da nema obrasce :D
 
Predao zahteve za subvencije.Ne prihvataju zahtev sa interneta ,pa sam morao da prepisivam na zahtev koji sam dobio u trezoru.
 
Ja jutros zvao u trezor u krusevac i rekli mi da im obrasci za zahteve nisu stigli još.Do kada to treba da se preda za gorivo i 6000din?
 
Meni su u trezoru u Vrbasu bez problema prihvatili obrazac sa interneta. A na pultu im stoje drugačiji obrasci, koji su zapravo identični ovima sa interneta po sadržaju, samo su štampani u krupnijoj razmeri...
 
Nazad
Vrh