Subvencija za mehanizaciju

A to koliko ce dana da zavlace,koji ce procenitelj da izadje zavisi od filijale banke,nikako od centralne banke.
 
Ma nema sta da me procenjuje ja sam njihov klijent vec par godina idu mi sve uplate kod njih znaju i kosam i stasam

---------- Poruka napisana u 20:16 ---------- Prethodna poruka je at 20:14 ----------

tako je i meni lazu me vec vise od mesec dana i danas su me nazvali i rekli sutra u 12 sutra ce biti 37-mi dan od kako sam predao papire i profakturu,i u ponedeljak su mi trazili drugu profakturu
Jel u pitanju isto Procredit banka ili neka druga?Jel u Pancevu?Posto su meni danas javili da svi direktori sutra imaju neke seminare pa ce se podpisivanje i odobravanje vrsiti u ponedeljak 150 posto tako mi je javljeno danas.
 
da u pancevu,zvali su me danas u 16:00 rekli dodjite sutra gotovo je sve,ovo mi je drugi kredit kod njih i sve transakcije obavljam preko njih,ali ovo im je jedan ogroman minus od mene jos me zvali pre 10 dana kao bice i ja uplatim novac za ucesce i do sad sam pukao oko 50000din zbog razlike u evru bio oko 113 kad sam uplatio novac a sad je skoro 118

---------- Poruka napisana u 20:56 ---------- Prethodna poruka je at 20:54 ----------

Bukur mozda su ti tako rekli da te skinu s ,ja koliko sam puta zvao i koje sve izgovore cuo nebi me cudilo da su ti to rekli
 
Rekli su mi da u ponedeljak 150 posto dobijam,ko ti radi kredit?

---------- Poruka napisana u 21:54 ---------- Prethodna poruka je at 21:50 ----------

Javi nam sutra dali si dobio uplatu i dali si zavrsio posao.
 
Ja sam u procreditu podneo zahtev u prosli utorak,a sad u utorak sam doterao traktor,podneo zahtev dosao sutradan lik iz banke napravio neku procenu gazdinstva,lk izvod iz trezora setvena struktura,i potvrda o reg gaz,poresko resenje,i to je to u ponedeljak ijutru su me zvali ja otisao potpisao milion papira,uplatio svoj depozit jer sam tako hteo oko 2 su me zvali iz agropanonke da je moj deo novca legao a u utorak ujutru su me zvali da je legao deo banke i o 11h sam otisao po traktor.Sve u svemu prezadovoljan sam uslugom te banke.
 
Rekli su mi da u ponedeljak 150 posto dobijam,ko ti radi kredit?

---------- Poruka napisana u 21:54 ---------- Prethodna poruka je at 21:50 ----------

Javi nam sutra dali si dobio uplatu i dali si zavrsio posao.
Danica mi radi trebao je Bogoljub,ali nije mogao posto je isao na godisnji,vazi javljam sutra

---------- Poruka napisana 01-06-12 u 17:39 ---------- Prethodna poruka je 31-05-12 at 23:10 ----------

Rekli su mi da u ponedeljak 150 posto dobijam,ko ti radi kredit?

---------- Poruka napisana u 21:54 ---------- Prethodna poruka je at 21:50 ----------

Javi nam sutra dali si dobio uplatu i dali si zavrsio posao.
Konacno gotovo danas,sad samo ovi iz agrovojvodine da neprave neki problem :osmeh: posto ce oni da nadju neki prevoz i da mi doteraju traktror
 
Danas sam dobio informaciju da ce izgleda prestati sa ovim kreditima jer navodno se bankama ne isplate...Jer evro divlja a kredit je vezan za dinar.Danas su prebacene pare u agropanonku.13-ti dan od podnosenja zahteva.
 
posle 20 dana maltretiranja u CreditAgricole banci konacno mi je do...cilo. Kazu mi da su pre 3 dana poslali u ministarstvo
na odobrenje zahtev za kredit. Pozovem u ministarstvo i zena mi lepo kaze da je zahtev stigao danas! Pozovem ponovo u
banku kazem sta su mi rekli, a odgovor - Nisam ja dobro razumeo poslali su juce! Ponistim zahtev odem u banku i pokupim
svu dokumentaciju, a oni me gledaju belo i jos su uvredjeni. Inace su mi trazili svasta od dokumenata, iako nemam nikakav
kredit a radim 130 jutara zemlje, izmedju ostalog i kreditno zaduznje vlasnika zemlje koju sam uzeo u arendu! Zona sumraka!
Inace su mi trazili hipoteke, menice, svaki dan jos po jedan papir i jos po neku garanciju...

Izadjem iz banke i odem u ProKredit pa cemo videti kako ce biti kod njih.
Inace pazario sam 1221.3 koji me kosta za ovih 20 dana 240.000 vise zbog njihove sporosti (rast evra) i bog zna koliko ce jos evro da
ode gore i dali cu uopste dobiti taj kredit!

Zakljucak: STO DALJE OD CREDIT AGRICOLE BANKE
 
Naravno da nije smesno..Ali jbg sta sam mogao da uradim...Nije do mene a u takvim situacijama se ne nerviram puno.tako je valjda moralo biti :osmeh:
 
@sorin, iz mog iskustva, nećeš se baš mnogo usrećiti ni u ProCredit banci, i tamo su mi tražili sve i svašta. Najmanje papira je trebalo u Komercijalnoj, ali su ažurni u..., i na kraju odradio u BancaInesa, po principu "imam rok za uplatu do ponedeljka (za 6 dana), jel` možete da odradite, ili idem dalje?", i odradili :osmeh:. Ovo je bilo pre dve i po godine, kupovo Punta.
 
U petak otkazao u Agricol banci, i odmah predao u ProCredit. Danas odobreno i od ministarstva. U medjuvremenu me zove cura iz banke sa nekim pitanjima oko dokumentacije, pola sata nemozemo da se razumemo sta joj fali i na kraju shvatim da me zove iz CreditAgricol, nema pojma da sam rasturio saradnju sa njima. Toliko o azurnosti!
 
kredit

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje, tj zamolio bih za komentar ukoliko je neko kojim slučajem u istoj situaciji kao ja ili ima neka iskustva o tome. Hteo sam ovih dana da podnesem zahtev za kredit, ovaj na 3 god kod kojeg ministarstvo otplaćuje deo kamate. Između ostalih dokumenata potrebna je potvrda o plaćenom porezu. S obzirom da je u mom slučaju nosilac gazdinstva moj otac i sva zemlja je u njegovom vlasništvu, porez glasi na njega a on ima neki davno neotplaćeni dug za PIO koji se sada zbog kamate uvećao toliko da je pola vrednosti kredita. U poreskoj upravi su mi rekli da razmislim o uzimanju kredita jer čim izdaju potvrdu (uverenje) o plaćenom porezu oni moraju da šalju dopis nadležnim iz PIO fonda da stranka uzima kredit te da je vrlo moguće da će oni (PIO fond sa verovatno ovim novoformiranim agentima za naplatu) pokrenuti mehanizme naplate. Sad ne znam, da li je to još jedan pokušaj zastrašivanja, kako bi se stranka što pre odlučila da otplati taj dug, da li će se to procesuirati a neće doći do realizacije tj naplate ili je zaista moguće da će otplata duga u najkraćem roku u tom slučaju biti nametnuta.
 
To veze sa vezom nema niti ikakvog pravnog osnova.Dugovanje za porez i PIO su dve različite stvari.
 
Ja sam imao dug PIO,u februaru dobio opomenu da platim u roku od mesec dana ja naravno to nisam uradio i jednog dana pojavila se komisija od 4 clana sa resenjem o stavljaJnu 5kj zemlje pod hipoteku i rok od mesec ipo da izmirim dug ako ne zemlja se nudi levom i desnom komsiji,Imam neku vezu u poreskoj raspitam se tamo keze da dobili nalog iz regionalnog centra poreske uprave Novi Sad.Tako da sam taj dug morao izmiriti inace ode 5kj bukvalno ucena jbg.U medju vremenu sam uzimao kredit za traktor niko mi nije trazio da je pio izmiren.
 
Kupio sam jedan atomizer Agromehanikov pa me interesuje povracaj novca koja drzava nudi. Da li neko zna link sa sajta ministarstva poljoprivrede za zahtev.
 
Nazad
Vrh