Subvencija za mehanizaciju

Ja sam predao zahtev za traktor prosli utorak,i sad u utorak idem po njega eto odprilike dve nedelje 10 radnih dana.Ja sam do sada samo iskoristio bonove tako da ne znam odkud tebi tih 3900?
2400 din nafta + avans 1500 din na zitarice zar nije 3900 ?
 
Ja sam predao zahtev za traktor prosli utorak,i sad u utorak idem po njega eto odprilike dve nedelje 10 radnih dana.Ja sam do sada samo iskoristio bonove tako da ne znam odkud tebi tih 3900?
ja predao papire za traktor za kredit 24tog aprila i jos nije gotovo,ja ih zovem a oni kazu bice bice
 
Nisu prestali,ja sad dosao iz Inteze,samo ne znam koji je to kredit od 12 meseci.To bi trebalo da je kratkorocna pozajmica,a ne kredit.
 
Upravo se po ko zna koji put pokacio sa osobljem iz CreditAgricole banke. Sto dalje od njih!
Konkurisao za ovaj kredit od ministarstva, prvo su me ubedjivali da za 5 dana odrade kompletnu proceduru proslo je
tacno 2 nedelje svaki drugi dan su mi trazili jos po neki papir i svaki put me ubedjivali da je to poslednji. Jedino broj cipela nisu uzeli!
Ukoliko su ovi krediti sa 6% ukinuti ima da ih tuzim za obmanjivanje!
Cak nisu prihvatili sertifikovanog sudskog procenitelja koji je odradio posao jednom poznaniku i trazio mi 4.000 din za procenu, vec traze svog coveka koji je ladno za isti posao trazio 100 evra, i to u evrima. Banda!
 
Imam iskustva sa Creditagricole bankom istu muku sam imao pre 4 godine stvarno je tako bilo sa papirima sporo vise od mesec dana procedure i procenitelj je bio njihov sta su trazili to sam im dostavljao ali su po meni dosada najkorektnija banka sto se tice kredita za poljooprivrednike,kamata,dodatnih troskova,odrzavanje racuna...
Nije reklama:osmeh:ali da utesim clana @sorin
 
To je u Intezi subvencionisani kredit za mehanizaciju od 6%.Ne znam samo sta u poljoprivredi moze da se otplati za godinu dana.I treba zirant ili hipoteka na sve cifre preko 100 000 dinara i naravno profaktura za masinu.
 
Pa, subvencionisana je čim je 6%.
Kredit se odobrava i isplaćuje u dinarima, uz fiksnu efektivnu kamatu na neotplaćeni deo kredita od 6% na godišnjem nivou. Kredit se odobrava na maksimum 3 godine. Banka vrši naplatu kredita u mesečnim, tromesečnim, šestomesečnim i li godičnjim anuitetima.
Pravo na kredit imaju fizička lica, preduzetnici i pravna lica. Zahtevi se podnose banci do 01.11.2012.god. Maksimalni iznos za fizička lica je 5 000 000 din. Uz zahtev se podnosi predračun za opremu i mehanizaciju.
Po odobrenju kredita a najkasnije mesec dana po isporuci predmeta kredita, banci se dostavljaju dokumenta
1.Original ili overena kopija računa.
2.Otpremnica.
3.Kopija garantnog lista.
Korisnik mora da koristi kredit u skladu sa namenom, ne sme da otuđi i daje u zakup opremu ili mehanizaciju dok ne otplati kredit.
Eto, tako bi to trebalo da bude.
 
U Komercijalnoj banci tako i jeste.Za nekih 10 dana su pare bile na računu izdavaoca profakture.
 
Pa, subvencionisana je čim je 6%.
Kredit se odobrava i isplaćuje u dinarima, uz fiksnu efektivnu kamatu na neotplaćeni deo kredita od 6% na godišnjem nivou. Kredit se odobrava na maksimum 3 godine. Banka vrši naplatu kredita u mesečnim, tromesečnim, šestomesečnim i li godičnjim anuitetima.
Pravo na kredit imaju fizička lica, preduzetnici i pravna lica. Zahtevi se podnose banci do 01.11.2012.god. Maksimalni iznos za fizička lica je 5 000 000 din. Uz zahtev se podnosi predračun za opremu i mehanizaciju.
Po odobrenju kredita a najkasnije mesec dana po isporuci predmeta kredita, banci se dostavljaju dokumenta
1.Original ili overena kopija računa.
2.Otpremnica.
3.Kopija garantnog lista.
Korisnik mora da koristi kredit u skladu sa namenom, ne sme da otuđi i daje u zakup opremu ili mehanizaciju dok ne otplati kredit.
Eto, tako bi to trebalo da bude.
Znam da je 6 posto subvencionisana kamata od strane drzave, ali nasa opstina subvencionise i tih 6 posto tako da imamo beskamatne kredite...
 
Ja sam takodje podneo zahtev i Procredit banci za sejalicu i isto tako cekam vec 2 nedelje i nista jos neznam svaki put kada odem oni me pomeraju u ponedeljak a kada zovem u ponedeljak oni kazu zovite u cetvrtak pa u petak se vrsi isplata.Neznam dali nas neko ovde zeza ili sta se radi,dalice uopste i biti tih para?
 
Ja sam takodje podneo zahtev i Procredit banci za sejalicu i isto tako cekam vec 2 nedelje i nista jos neznam svaki put kada odem oni me pomeraju u ponedeljak a kada zovem u ponedeljak oni kazu zovite u cetvrtak pa u petak se vrsi isplata.Neznam dali nas neko ovde zeza ili sta se radi,dalice uopste i biti tih para?
tako je i meni lazu me vec vise od mesec dana i danas su me nazvali i rekli sutra u 12 sutra ce biti 37-mi dan od kako sam predao papire i profakturu,i u ponedeljak su mi trazili drugu profakturu
 
Ja sam 21.05 predao zahtev i predracun i danas su me zvali da ujutru dodjem da potpisem ugovor i da se pare pustaju.Znaci proslo je 11 dana od podnosenja zahteva.
 
Pa zavisi od klijenta do klijenta. Svako misli da moze da dobije kredit, pa trazi, a na ganici je da ce ga vratiti po proceni banke. Pa onda traze sve zivo.... Ai pretrpani su zahtevima...
 
Nazad
Vrh