Subvencija za mehanizaciju

Dali se moraju prijaviti sve njive iz RPG tj iz setvene strukture?

Imam svoje njive i njive u zakupu kraćem ok 2029.
Prošle godine ih je dosta zbog toga izvisilo..
Šta raditi?

Uslov:

у случају када подносилац пријаве није власниккатастарских парцела који су предмет инвестиције за коју се подноси захтев, неопходно је да на њима има право закупа, односно коришћења на основу уговора закљученог са закуподавцем физичким лицем или министарством надлежним за послове пољопривреде на период закупа, односно коришћења који не може бити краћи од 31.12.2029. године;
 
Dali se moraju prijaviti sve njive iz RPG tj iz setvene strukture?

Imam svoje njive i njive u zakupu kraćem ok 2029.
Prošle godine ih je dosta zbog toga izvisilo..
Šta raditi?

Uslov:

у случају када подносилац пријаве није власниккатастарских парцела који су предмет инвестиције за коју се подноси захтев, неопходно је да на њима има право закупа, односно коришћења на основу уговора закљученог са закуподавцем физичким лицем или министарством надлежним за послове пољопривреде на период закупа, односно коришћења који не може бити краћи од 31.12.2029. године;
Mozes samo jednu parcelu da navedes gde ti je zakup nije kraci od 31.12.2029.
 
Ako bih išao jednu mašinu na račun a drugu app na predračun.. kako bi ste ih raspodilili po konkurima.
Šta na pokrajinu a sta na republički?
 
Ne moze tako jer ce i republički izaći paralelno pre nego što dodju resenja sa pokrajinskog

Čeka se i pokrajina dugo
 
Može. Moj drugar je tako prošle godine uradio. Pa kad je prošao na pokrajini, pisao molbu na republiku da odustaje od zahteva.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Da li sam jedini slucaj kome nije isplacena subvencija za mehanizaciju podneta na republiku 2022. januar mesec?
No code has to be inserted here.
Поштовани,

Исплата се врши континуирано. Молимо Вас за мало стрпљења. Настоји се да сви корисници буду исплаћени у најкраћем могућем временском периоду.


За сва додатна питања стојимо Вам на располагању.

С поштовањем,
 
Do kada obično dodju resenja sa pokrajinskog?

Verovatno ce se preseći sa republičkim
Izađe lista prvo a tek posle potpisivanje pa rešenja.Nije mi jasno brate ,iskeniraš račune ionako predaješ preko portala za republiku pa vidiš kad bude .Ako izađe a prođeš na oba odustaneš od zahteva na jednom i rešeno.Za svaki slučaj iskopiraš i overiš sve.Napokrajini ako ne prođeš traćiš nazad dokumenta.Ne znam šta toliko komplikujete oko preklapanja konkursa.
 
Nazad
Vrh