Subvencija za mehanizaciju

Zaboravio da pitam,dokle se podnose zahtevi za povracaj za mehanizaciju?
 
bojcetic je napisao(la):
@talijanu
kod mene u selu znam dvojicu koji su uzeli samo predracun i prosli su na konkursu. Sad tek idu u realizaciju.
I ja sam samo sa predračunom pa sam 941 na spisku
79 sam god ,radim 65 ha zemlje ,nemam mlađi traktor od 10 g i imam 5 odraslih članova i 2 deteta u gazdinstvu. to je 55 bodova.
Svima koji su dobili želim da ih mašine dugo i verno služe.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Šta znači "konkursi nema pravo" ?
Verovatno podnet zahtev za masinu koja nije obuhvacena konkursom. To sam video da pise kod naseg kolege Zrenjaninca. :sta:

@Baca
Pedja, mora da zalijemo. :ppozdrav:

Pa meni nije jasno otkud ja na konkursu kad sam ja podneo zahtev za mašinu koja ne podleže konkursu.
 
moj brat je kupio YTO-904 mladji je od 40 god malo pre smo gledali listu sa konkursa i odbijen je po njemu sve je poslato kako su mu rekli oni iz Sapca dali moze da bude problem nije poslao preporuceno vec direktnom postom kako ste vi slali dokumentaciju :ppozdrav:
 
Nema veze kako si poslao
Prelistajte malo ima dva različita čoveka isto prezime i adresa a različito ime (otac i sin ili dva brata)
Dobili povraćaj za dva traktora ,alal vera komisiji!!!
 
Do kog rednog broja su odobrene subvencije?
Da li su dobili i oni kod kojih pise da je iznos veci od 510 miliona ili samo oni pre njih?
Nije za mene, nego za prijatelja, covek ne zna da li mu je odobreno ili ne.
 
I ja sam preporučeno poslao ZAHTEV ZA POVRAĆAJ SREDSTAVA a ne ZAHTEV ZA KONKURS i odkud moj zahtev među ovim konkursima :sta: Da li ima negde informacija za zahteve a jenom kada sam se čuo sa upravom u Šapcu rekli su da ako fali nešto od dokumentacije da će obaveštavati ljude.Mene niko pozvao nije i da sad na forumu nisam pročitao nebih ni znao za ovu zaj..anciju.Sreća što je danas petak inače bih sutra bilo u Šapcu :udri: :zli: :udri:
 
Ja bi trebalo da imam oko 50 bodova, imam 99h zemlje, mlađi sam od 40g,... a na listi sam 1211. Zašto neznam, ali moguće da sam kasno poslao papire tačnije u ponedeljak 31.maja. Konkurisao sam sa predračunom. :sta:
 
mislim da je dosta igralo ulogu ko je kad predao što ranije to bolje , ali nevidim nigde ni jednu pneumatsku sejalicu da je na spisku jel moguće da niko nije dobio za sejalicu ,ako ima neko nek napiše da je dobio pošto planiram sledeće godine da konkurišem pa me malo plaši sad ova lista.
 
Ovo ko je napravio listu je..m ga u sve otvore. Predao sam 04.05.2010 i ja 800 na listi.Nema veze sa vezom

markokurjega i to si upravu dobra moć zapažanja
 
cestitam svim koji su prosli na konkursu da ih masine lepo sluze ,a onima koji nisu vise srece dogodine

Aj uzdravlju ih sluzite :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1277506439[/time]
_________________________________________________
hehe i koristite :D :ppozdrav:
 
talianu je napisao(la):
bojcetic je napisao(la):
@talijanu
kod mene u selu znam dvojicu koji su uzeli samo predracun i prosli su na konkursu. Sad tek idu u realizaciju.
I ja sam samo sa predračunom pa sam 941 na spisku
79 sam god ,radim 65 ha zemlje ,nemam mlađi traktor od 10 g i imam 5 odraslih članova i 2 deteta u gazdinstvu. to je 55 bodova.
Svima koji su dobili želim da ih mašine dugo i verno služe.
Tebe nisu ni izbodovali, mora da nesto nije bilo u redu sa dokumentacijom. :udri: :udri:
 
Zanima me sledece tumacenje:
Podnosilac zahteva neposeduje masinu za koju podnosi zahtev za ostvarivanje podsticaja ili poseduje masinu za koju podnosi zahtev stariju od 10 godina.
Da li to znaci da smo podnosilac neposeduje masinu,ili se odnosi i na clanove poljoprivrednog gazdinstva,odnosno da ni clanovi neposeduju masinu? :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
tu su svi koji su dobili povracaj a i oni koji nisu,jel neko trazio povracaj za kabinu
 
Nazad
Vrh