Subvencija za mehanizaciju

Poštovane kolege malopre sam zvao u min.polj. da pitam kada će biti rezultati konkursa,jedan ljubazan gospodin mi je reka da su dobili obaveštenje da će rezultati biti krajem jula ili početkom avgusta mesec ::lose:: ::lose:: ::lose::
Neka još neko zove info centar min.poljo. da potvrdimo informaciju.

Info te.min.polj. 0112607960
 
Nije to za 200 traktora. Budale pisu gluposti. Bilo bi 200 da za svaki traktor povracaj iznosi maksimalnih 2500000 dinara. Ali 80% su 539, Rakovice i MTZ. Recimo za moj 1221 povracaj od 40% je ~1000000 dinara, a to je 2.5 puta manje od maksimalnog iznosa. Ajde da 1221 uzmemo kao prosek, znaci "ima" novaca za minimum 500 traktora.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Nije to za 200 traktora. Budale pisu gluposti. Bilo bi 200 da za svaki traktor povracaj iznosi maksimalnih 2500000 dinara. Ali 80% su 539, Rakovice i MTZ. Recimo za moj 1221 povracaj od 40% je ~1000000 dinara, a to je 2.5 puta manje od maksimalnog iznosa. Ajde da 1221 uzmemo kao prosek, znaci "ima" novaca za minimum 500 traktora.
Tacno ali pametnjakovici su se ogradili da samo traktori do 160 ks mogu da ucestvuju ::lose::
@DusanA sansa uvek postoji samo je bitna sreca........ :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Izgleda daje kod nas ovo drugo bitnije. Ali trebalo bi da tražimo da objave rang listu na sajtu Ministarstva i da se vidi ko ima kolko bodova. A ako budemo ćutali malo od nas bez dobrog kuma i rođaka će dobiti :nono:
 
Nezvanična informacija do koje sam ja došao je da će povraćaj biti odobren svima koji imaju više od 45 poena... tu je negde prag... Navodno će od nedelje biti objavljena lista....
 
Jel dobio ko za prikljucnu mehanizaciju povracaj , ja sam predao za atomizer i tanjiracu jos nista :ppozdrav: pozdrav svim :cao:a
 
mityoo je napisao(la):
Nezvanična informacija do koje sam ja došao je da će povraćaj biti odobren svima koji imaju više od 45 poena... tu je negde prag... Navodno će od nedelje biti objavljena lista....
Šansa da se to desi je skoro ista kao i da se dobije sedmica na Srpskom lotou...nikakva :haha:
 
Ja sam zvao telefonom u ministarsto u Šapcu i rekli sumi da ćese znati koje dobio subvencije za traktor tek u Avgustu ali daj bože dato bude i od sledeće nedelje i da bude prag 45 bodova. Mada mislim da će to biti malo teže :nono:
 
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Nije to za 200 traktora. Budale pisu gluposti. Bilo bi 200 da za svaki traktor povracaj iznosi maksimalnih 2500000 dinara. Ali 80% su 539, Rakovice i MTZ. Recimo za moj 1221 povracaj od 40% je ~1000000 dinara, a to je 2.5 puta manje od maksimalnog iznosa. Ajde da 1221 uzmemo kao prosek, znaci "ima" novaca za minimum 500 traktora.
Tacno ali pametnjakovici su se ogradili da samo traktori do 160 ks mogu da ucestvuju ::lose::
@DusanA sansa uvek postoji samo je bitna sreca........ :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
talianu je napisao(la):
Pa to mislim sreca da imas VEZU............ :bravo: :bravo: :bravo:
 
to bre neki folovi .Neki tu kod nas privatnik kupio nekog MF koliko sam nacuo on treba da dobije povracaj 20000 e pricaju .A mutivoda da ga nema veceg i sad ,ko je tu normalan . i on ce posle njega prodati nekome za robu u zamenu pokupi ce kajmak . a ima najmanje 4 ili 5 gazdinstav otvorenih preko nekih iz sele kojima placa za to .
Post je spojen: [time]1276975945[/time]
_________________________________________________
Uzimaju kod nas 50 e za za srdjivanje papirologije oko tih subvencija samo neznam da li grantuju da ce i dobiti subvencije
 
Nazad
Vrh