Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo cisto da se ne zeznete kao sto sam se ja zeznuo u vezi kredita. Lepo su mi rekli da mi odloziti placanje do 10.oktobra i dobio sam uverenja od gospode iz banke. Medjutim ja juce dobijam obavestenje iz trezora da sam prebacen na pasivno polj. gazinstvo zbog ne izmirenih obaveza. Ja odem juce u banku i popricam opet sa njima i oni me uveravaju da ce sve resiti i da ostaje kao sto smo se dogovorili. Kad malo pre mi donese postar, pismo u koome pise u roku od osam dana da izmirite obaveze ili cemo nasa potrazivanja traziti preko nadleznog suda ! Znaci nas j***u na svakom mogucem koraku. Cena svinja i bikova pada, cena hrane nenormalno raste totalno nas unistavaju ! Ja nemam druge da lepo rasprodam sve sto imam i da idem iz ove j**ne zemlje sto dalje!!!!
ma ne vracaj nikom nista,kad Dinkic uplati onih 1000eu tada im vrati pare.poznajem puno ljudi koji nisu vratili kratkorocni kredit jos od 2007 godine i tako je i ostalo,i tada je bila susa ljudi bankrotirali nacisto a i ja sam lose prosao te godine

- - - - - - - - - -

jel upoznat neko sa isplatom subvencije za mehanizaciju,kupio sam jednu prskalicu i predao papire jos pre dva meseca,neznam dal ce i kada uplatiti onaj povracaj,ovih godina je isplacivano ubrzo posle predaje
 
Predato u Pancevu danas, sve gotovo za 2 min.
Za gorivo jos nisam predao. dok nakupujem jos, a za refakcuju su mi rekli da nema nista od toga ove godine (mislim na onaj period od januara do marta)
 
ima li neko informaciju vezanu za subvencionisanje mehanizacije?predao sam potrebnu dokumentaciju pre 2meseca i jos cekam u pitanju je automizer,nadam se da ce vratiti deo para znam da je ranije isplacivano ubrzo posle predaje papira.
 
Trebalo bi ovaj mesec da krena isplata ako bude para,predmeti su obrađeni,ali neće svi dobiti,biće dosta odbijenica
nadam se da ce poslati dopis dal je odbijeno ili ne,ovako me drze u neizvesnost,svake godine majmuni menjaju uredbe da bi smanili broj ljudi koji imaju pravo na subvencije.to sto se u Srbiji radi to nema u svetu.
 
Idi idi, ne misli na novce...
Da se ne samocitiram, ali od odlaganja nema nista osim ako neces bankarske povoljne uslove.
 
Jeftinije će biti da odnesete novac i vratite kredit inače svaki dan vam ide zatezna kamata, a dotični gospodin koji je tu informaciju pre nekih mesec ipo dana pustio u javnost tu meru Vlade kao gotovu stvar više je i ne spominje.Moj kolega je tako odlagao da vrati kratkoročni kredit i na kraju kad je video da su to samo obećanja vratio kredit od 1.080.000,oo +19.900,oo din kamate za 24 dana kašnjenja.
 
Proverena informacija, banke se nisu dogovorile sa vladom i krediti moraju da se vrate i to sa zateznom kamatom... Oni koji nisu vratili, vec su im blokirana gazdinstva, nece dobiti ni subvencije ni povracaj za naftu... Sve sto je Mica rekao, tako je...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh