Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predali danas zahteve za gorivo, kazu jos nemaju program za proveru...kada to dobiju krenuce sa isplatama...sta reci :D
 
ja ne znam kako kod vas,od ove "JEFTINE" nafte sto smo dobili proletos,nakon svakih sest-sedam jutara morali smo cistiti filter od AC pumpe od peska i od vode !
 
Ja sam danas hteo da sipam u Bg na NIS pumpi, lepo pise - "regresirano gorivo".
Ja pitam - "sta treba", a prodavac kaze - "treba ti bon, tako mi je sef rekao". Nisam nasuo nista.

Sada ja pitam Vas sta treba i gde se uzima to sto treba ?
 
Treba ti kartica gazdinstva,ili potvrda da si obnovio registraciju,normalno i novac.:osmeh:
 
ovo je sad redovan D2 sto ga svi gradjani koriste, a ono djubre proletos sto je bilo udeljeno nama, ne ponovilo se...
dans sam se smejao, ovi slepci na NIS-u zalepili regresirano gorivo za poljoprivredu,a mi placamo punu cenu od 152,9din...
kazemi sef trezora u alibunaru da sada dobijamo samo 35din povracaja, dal je jos neko pitao, koliki je povracaj? sutra idem da predam pa cu se jos raspitati malo bolje...
i jos mi saopsio da, svi koi su svoje gazdinstvo preregistrovali posle 09.04 nemaju pravo na subvenciju i reg.dizel. je...ga ako je on normalan il ce stvarno tako biti...
 
ovo je sad redovan D2 sto ga svi gradjani koriste, a ono djubre proletos sto je bilo udeljeno nama, ne ponovilo se...
dans sam se smejao, ovi slepci na NIS-u zalepili regresirano gorivo za poljoprivredu,a mi placamo punu cenu od 152,9din...
kazemi sef trezora u alibunaru da sada dobijamo samo 35din povracaja, dal je jos neko pitao, koliki je povracaj? sutra idem da predam pa cu se jos raspitati malo bolje...
i jos mi saopsio da, svi koi su svoje gazdinstvo preregistrovali posle 09.04 nemaju pravo na subvenciju i reg.dizel. je...ga ako je on normalan il ce stvarno tako biti...

Члан 4.
Право на регресирање дизел горива Д-2, односно евродизела (у даљем тексту: дизел гориво) има физичко лице-носилац породичног пољопривредног газдинства (у даљем тексту: физичко лице) уписано у Регистар пољопривредних газдинстава (у даљем тексту: Регистар) у складу са Правилником о начину и условима уписа и вођења Регистра пољопривредних газдинстава, обрасцима захтева за упис и промену података и прилога, документацији која се прилаже уз захтев, начину чувања податка, као и условима за пасивни статус пољопривредног газдинства („Службени гласник РС”, бр. 111/09, 21/10, 89/10, 22/11, 97/11 и 15/12 – у даљем тексту: Правилник) и налази се у активном статусу, у количини од 40 литара по хектару пријављеног обрадивог земљишта, у складу са Правилником на дан 9. априла 2012. године.

Pise u uredbi sve Dragane .

@ DusanA ... zar nam je pored ove muke ti kuponi premija ? ili se zezas ?? :haha:
 
Dragane i meni je tako rekao ali kako sam ga ja razumeo presek se pravi na 04.09 što se tiče setvene strukture.To je zbog onih što su dobili ugovore za zakup državnog zemljišta kasnije.
Meni nešto spominjao D2 38 dinara i ED 25 din.Tako nešto nisam ga baš slušao jer vidim da ni oni nemaju pojima.Od sutra se mogu podneti zahtevi u Trezoru Alibunar.
 
kod mene je u pitanju drzavna zemlja, samo mi rekao da nemam pravo jel nije preregistrovana do 09.04, nisam ni stigao da mu kazem da je drzavna zemlja u pitanju, sav je nadrndan, pa onda hoce da se zeza, neznas koja bozija volja...
a kako sam dobio bonove proletos na toj zemlji, a sad nije u redu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh