Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa probali su mnogi da naprave seljačku stranku ali samo zato što potiču iz ruralnih sredina ,naravno nijedna nije zaživela zato što je to bio samo paravan kako doći do vlasti.
Nama treba jaka stranka (bilo koja) ali da ima ljude koji se istinski bore za poljoprivrednike.Bez jake stranke nema ništa.
Jer šta će ti jaka ministarstvo poljoprivrede i ljudi koji hoće da rade ako ministarstvo finansija ne da novac ili ga ne da na vreme.
Pogledaj kako je samo išla isplata za subvencije 2011g. 8 meseci 8,4 milijarde a onda u jednom danu 6 milijardi.
Tako da mora postojati više kockica koje se poklapaju a na samo jedna.
Lako je bilo Dulićki da ima 5% budžet kada je Dinkić bio ministar finansija. Ovi nisu sposobni za takav potez očigledno.
Krkobabić lepo kaže ,penzioneri glasajte za nas i biće penzija.Uceni čovek celu vladu i boli ga uvo.
 
Koliko ja mislim,izgleda da u budzetu nema vise ni zute banke ,i da se prave planovi od ,danas za sutra.Pa nista zivo neradi a svi traze pare,opet ce poljuprivreda da cuva socijalni mir.Mogu oni sad da kazu bice subvencije i 300 evra po hektaru ,ali ko ce to isplatiti,i kad.
 
tako je stevo,lazu da je povecan budzet,nije smanjen je!!!Sad u narednom periodu crpece nas do zla boga.plašim se da ce biti tesko baviti se ovim poslom u narednom periodu.Sad ce neki da kazu bice izvoza,a sta ako ga zabrane
 
Novac je obezbedjen , a sad kako ga oni trose tome se mora stati na rep . Novca ako nema do 100 Ha ima za 60 ili 50 Ha. I molim da preskocite teme sta bi bilo kad bi bilo ( sbb-kbb )
 
Ovo je najskuplja setve u istoriji Srbije a ministar izlazi sa pricom da hrana nece da poskupi pa daj pravnice recimi kako mislis da to izvedes el si carobnjak nemoj da lazes ni narod ni nas 25og moramo da svi zajedno krenemo u boj za spas Srpske poljoprivrede i ne trebamo da se zadovoljimo time da dobijemo subvencije vec da trazimo i smenu ovog "Lopova" najblaze receno ako mislite da opstanete i da nastavite da se bavite poljoprivredom moramo svi skupa da izadjemo i kazemo nase misljenje o njegovom avansu i Subvencijama po 1KG ovo je zadnja sansa ako sada izostane podrska medju nama i ako uspeju da nas razbiju pola seljaka iz Srbije sledece godine bice u bankrotu to jest u dugovima nemoj da vam mazu oci nemisle oni dobro nama kako je 90% firmi u Srbiji bankrotiralo takocemo i mi ako se ne udruzimo jer ovi gledaju kako sve da upropaste kao da smo ih birali da nas unazade a ne povedu u bolje sutra i mislim da stvarno ovde nemamo o cemu vise da pisemo nego lepo da izadjemo 25g i pokazemo zube lopovima!!!
 
Pa necemo mi unistiti penzioni fond, pa onda se kao boriti za prava tih koje sam opljackao.
A posto ministar nece menjati uredbu dok je on ministar ,onda dovidjenja ministre u stvari bivsi ministre, pakuj pinkle i da nam vise nisi kvario Tv program svojim izgledom.
 
VAZNO VAZNO VAZNO: SUTRA U 19h NA RIMSKIM SANCEVIMA SASTANAK SVIH NEZADOVOLJNIH PAORA POZVAN I MINISTAR. DOGOVOR U VEZI PROTESTA GLAVNA TEMA!!!

ovo je CAFEZ poslao sa vecerasnjeg sastanka na kome je jos uvek.... vasa DRAGA cafezica :D :D :D
 
javice vam gde i o cemu su jos pricali samo da stigne sa sastanka.... mislim da su veoma ljuti i da je sastanak bio extra bucan :D :D :D ..... javice se.... pozdrav od cafezice...
 
dragi moji pita mene MINDJUSAR da li je cafezica na forumu dok je cafez na sastanku? i ja mu odgovorih sa da i da sam ja postar.
na to on meni ni 5 ni 6 kaze sledece CITIRAM: "ZAR NEMATE PRECA POSLA???"
mislim GOSPODINE MINDJUSARU ako zelis da se prozivamo aj nek to bude javno da svi vide a ne samo u privatnim porukama!!!!
ovo vazi za sve koji zele da se kace, prozivaju i cimaju... RADITE TO JAVNO DA SVI VIDE KAKVI SU LJUDI NA FORUMU!!!!
C A F E Z I C A ! ! !
 
Tako je Sarbanac. :osmeh:

Prodas robu za cenu koju odredi trziste i ne finansiras nikoga.
Al' nema 14 000 din, to je ono sto uzbrdo koci.
I sta ima tu da se prica. Koliko ljudi ne prima subvenciju pa zivi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh