Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stante ljudi. Glupo je da se međusobno krljate. "On" to i žele. Sistem zavadi pa vladaj. To što neko od vas obrađuje manje ili više stvara razliku između vas u smislu profita, ali je beznačajno u smislu reda veličine koliko "oni" šlapaju.
Zato "oni" nisu vredni pažnje i za njih je u....a motka.
Nego, opustite se malo, sutra je veliki praznik, pa posle da se vidi šta dalje.

HRISTOS VASKRSE!Srećan Uskrs svim forumašima.:cool:
 
Tebe nije napravio ovan vec razmislis kao ovan.[/QUOTE . Jel to neki argument. Nivo nečije inteligencije je lako dokaziv. Predlažem ti da uradiš test IQ ako uopšte zmaš o čemu se radi. Tipujem da padaš ispod 80poena. Pogledaj sebe pa ćeš videti i druge. U nedostatku dokaza najlakše je vređati. Mogao bi da ti odgovorim al ne mogu da se spustam na nivo prostakluka. Šta da radim kad me ujede đzukela jel treba i ja nju da ujedem.
 
hvala agromane, srecan praznik svima da smo zivi i zdravi a ovo podizanje tenzije i pritiska nikud ne vodi.Ja sam vec dva dana nervozan i ljut na neke forumase a istresem se na pogresne ljude.
 
Tebe nije napravio ovan vec razmislis kao ovan.[/QUOTE . Jel to neki argument. Nivo nečije inteligencije je lako dokaziv. Predlažem ti da uradiš test IQ ako uopšte zmaš o čemu se radi. Tipujem da padaš ispod 80poena. Pogledaj sebe pa ćeš videti i druge. U nedostatku dokaza najlakše je vređati. Mogao bi da ti odgovorim al ne mogu da se spustam na nivo prostakluka. Šta da radim kad me ujede đzukela jel treba i ja nju da ujedem.
Kad si imao argumente nisi ih razumeo ili nisi hteo. Nakon toga sam si krenuo u tom pravcu, ja sam samo dosao do zaljucka. Sto se tice IQ bilo bi pozeljno da ga ti odradis sto je brze moguce jer veceras imas neki problem. AJ Pozdrav!
 
Urađeno više puta. Kad bi ti rekao rezultat ispalo bi da se hvalim. Bilo šta što sam rekao je istina. Ako sam negde pogrešio ispravi me nemoraš da vređaš.
 
Nisam u zadnje vreme bas puno na forumu jer sam po njivama ceo dan,ali to sto uspem da prelistam kad stignem nisam primetio da se reparosi bas nesto oglasavaju koji vid subvencionisanja njima odgovara?
 
Gledajte Petrovića na B92!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa i ja se malo razumem u matematiku....kaze buljavi za naftu ce subvencije da iznose 10 milijardi dinara i ostaje 12 miilijardi za subvencionisanje po kilogramu.
ako mi je dao za naftu cca 2400 dinara dakle u budzetu ostaje jos para da mi da cca 3000 dinara i to je svega 5400 dinara....i to je po njemu dobro i treba da smo zadovoljni ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan::
 
Ne znam da li ste razumeli, ali to je avans, znaci taj deo ce dati unapred a ostatak kada se iznese i obracuna. Ipak je uvukao poljoprivrednike u igranku.
 
Čim sam ga video na tv-u odmah sam prebacio na drugi program,neću da me i danas nervira:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh