Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sarbanac svaka ti je kao u Njegosa.Od kad sam na forumu nisam cuo nista pametnije.Zivece oni super i bez subvencija,ali malo im je....Jos ,daj jos,cast malima!I neka se ne nadju prozvani mali posteni proizvodjaci.
nemogu a da se ne nasmejem onome' Od kad sam na forumu nisam cuo nista pametnije'
jel ti to nabijas poruke iz nekog nama nepoznatog razloga ili vec neznam ni sta pokusavas:sjasi:
 
@Gorane mozda je dobio avans 1500 dinara po poruci, a 4000 ako mu se jos neko i zahvali za poruku.
 
Pa sta hoces da kazes da covek nije u pravu?Hoces da kazes da se drzavna zemlja pravilno rasporedjuje svima?Hoces da kazes da fondovi za razvoj svima daju povoljne kredite?Hoces da kazes da su bespovratna sredstva za traktore i mehanizaciju isla posteno?
 
Prosao sam ovu nasu zemlju uzduz i popreko (vozeci kamion) i stvari stoje ovako u Vojvodini narod misli da svi novci idu u BG to jest u Srbiju, a ljudi iz Srbije misle da Drzava pomaze samo Vojvodinu a ustvari tesko zivimo i jedni i drugi.
 
.Jos ,daj jos,cast malima!I neka se ne nadju prozvani mali posteni proizvodjači

Javiće se oni koji se osećaju prozvanim.
 
Ti sedi kući i čekaj da ti država i zemlju rasporedi.Pa ćeš onda tražiti da i kišu ravnomerno rasporedi i na kraju šta ćeš ti u svemu tome.
Ja kažem da je za traktore išao povraćaj od 40% sasvim pošteno.
 
nemoj ti 25 ici na pijacu nego pravo na proteste pa te stavove tamo podrzi sa ostalima
koliko vidim iz tvojih poruka na forumu najvecu muku mucis kako zaobici blokade puteva
 
Prosao sam ovu nasu zemlju uzduz i popreko (vozeci kamion) i stvari stoje ovako u Vojvodini narod misli da svi novci idu u BG to jest u Srbiju, a ljudi iz Srbije misle da Drzava pomaze samo Vojvodinu a ustvari tesko zivimo i jedni i drugi.
Stisni dobro taj volan , agrarni novci idu za Vojvodinu bar 75% al ne iz nekog drugog razloga vec zato sto su tamo najvece obradljive povrsine, Bezkamatni i subvencionisani krediti nisu pravilno raspodeljeni kao ni subvencije za poljopriredu , Veliki novci su u Beogradu i u to me niko nemoze razuveriti
 
nemoj ti 25 ici na pijacu nego pravo na proteste pa te stavove tamo podrzi sa ostalima
koliko vidim iz tvojih poruka na forumu najvecu muku mucis kako zaobici blokade puteva
Bog daje Bog uzima.Ako ce moju muku da mi uzme mozda sam i zasluzio.A vi se samo sladite tudjim brigama,al ne zaboravte da se jedan gore nadlaktio i gleda.
Pohlepa je GREH
 
Prosao sam ovu nasu zemlju uzduz i popreko (vozeci kamion) i stvari stoje ovako u Vojvodini narod misli da svi novci idu u BG to jest u Srbiju, a ljudi iz Srbije misle da Drzava pomaze samo Vojvodinu a ustvari tesko zivimo i jedni i drugi.
samo S L E P A C ne vidi da se u ovoj drzavi samo misli o BGD i prave razvojni planovi,i trose novci,i prave mostovi,i otvaraju radna mesta i sve,sve ,sve samo u TAJ J....NI BEOGRAD. ako pogledas sela oko Vranja ( dajem primer jer mi je zapalo u oko) to su sve kuce na sprat, novi krovovi a pricamo STO JUZNIJE TO TUZNIJE , a po Vojvodini po istim takvim selima i dan danas je pola kuca od naboja ( nabijanica od zute zemlje i pleve ako neko nezna sa je to) tako da nemojte uopste pricati o razvijenosti Vojvodine .Vojvodina je ODUVEK BILA KRAVA M U Z A R A
 
Al sam vas dirnuo u zenicu! Istina je surova i zna da boli. Odakle vam stotine hektara i mašinerija to neće niko da kaže. Kad imate pare i tako galantno plaćate radnike koji će vam moj subvencija. J.bo državu kojoj se Čanak i Kostreš pitaju. Znam da nam eu neće doneti ništa al kad uvedu evropske zakone neznam dal će te se kurčiti(bezobrazno preteran ponos) kao sad.
Ja jesam mali proizvodjac al bar se trudim da jurim za vecima al ti ces ostati na ovcima i samo sa ovcima uvek.
U Vojvodini ima gazdinstva koliko hoces koji imaju u vlasnistvu 10 ha zemlje a rade 100 i vise, zato sto imaju volje za rad i motivacije u svom radu. Pored svega toga gaje i stoke. Subvencije su potrebne svima i objasnjeno je vise puta da koliko te subvencije vrede onom sto radi 10 ha isto toliko vredi i onom sa 100 ha kad se pogleda procentualno ulaganje.
Cini mi se da si ti malo vise uzdrman ili ces tek biti ako ti jos kazem podatak da ako bi Vojvodjanske pare ostale kod nas od sutra dan bi prosecne plate i standard bio veci za 60%.
 
Beograd je rak rana ove države. Subvencija gradskog prevoza je veća nego za ceo agrarni buđzet. Šta tu ima da se priča.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh