Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakve god bile .... ali pod
1, Gorivo kako god da nam bude jeftinije
2. Vestak isto tako i seme
To nam je svima osnovno , i da nam se refundira do 01.07.2012 , na koji god nacin to zamislili jer su marze astronomske

A ako imaju viska novaca neka daju na uljarice do odredjene kolicine po Ha ( ili koju vec kulturu ) znacajnu za nas drz. budzet\

O daljim problemima u poljoprivredi da ne duzim , zna se dugoricni plan bar 5 god unapred , zabrana prodaje polj. zemljista strancima itd itd .. Asocijacija mislim da treba da izboksuje makar mi kampovali na putevima opet ali sad u duks gacama !
 
Po kilogramu ne valja jel ce vecina da udje u pdv, dovoljno je da imas 50h i ulazis sve mora da prodje kroz papire kukuruz, suncokret, zito, soja itd. Ja naprimer skladistim kukuruz u ambar(kos kako neki zovu)dodje kamion i nosi nemam kome da se pravdam koliko sam predao, to je moje misljenje zasto ne treba po kilogramu , neka ostane kako su bile subvencije i bice vecina zadovoljna :ppozdrav:.
 
Pokusace na sve nacine da otegnu uredbu dok sve nebude podneseno za registraciju pa ce onda izmisliti nesto gde ce veliki broj otpasti,a bas me zanima sta ce se dogovoriti uMaster centru ministar nece doci sigurno nego neki zamenik koji lepo prica ...
 
Nema jos dokumenta,ali jutros na srecnoj televiziji cica Zaharije je rekao da ima dojavu iz uprave za agrarno placanje da nece biti vise obaveza za Pio jer je na dobrovoljnoj bazi.Mala je sansa da je na dobrovoljnoj bazi ali alde da za sada verujemo televiziji.Bice sutra komentara kod nas na sastanku privredne komore pa cu pisati sta se predlaze ili ne predlaze.
 
I sam znaš da toga nema nego da se i dalje sve nagađa.Sačekajmo da vidimo šta će se izneti na sastanku u Novom Sadu.
 
Izneće se samo PREDLOG koji ne mora biti konačno rešenje,još uvek je matematika u pitanju.
Predlažem članovima asocijacije da se dogovore ranije i postave neke svoje zahteve da ne bude" kuma rekla kuma porekla".
Ako je sastanak samo informativan da vas ministarstvo obavest išta će biti donešeno od uredbi onda vam savetujem da bojkotujete isti.
Budite jedna strana a ne nemi posmatrači.:ppozdrav:
 
Sposoban taj neki covek Matijevic. A gde je sada ona jedna od nebrojenih agencija koje postoje da se ispita poreklo kapitala???
 
To sa cisternama bi voleo da vidim al teško da će ići. Izuzev ako nekoga svrbe leđa može da se poveri organima reda da mu izvrše terapiju kao malinarima. Bilo bi spavanja na stomaku duže vreme.
 
Ministar ili neko od njegovig saradnika ce doci i recice ono sto ima i naravno nace prihvatiti nikakve sugestije ili predlige.Tako ce diti,ako uopste dodje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh