Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da ste Vi kukulele tako pametan čovek kao što smatrate za sebe,nebi sad kukali,Vi ste tipičan primer svoje vrste
Ovo si to napisao a ja sam samo odgovorio.Koliko ja znam nismo išli zajedno u školu a ja ovce nisam čuvao i od kuda vam pravo da pišete na taj način o nekome koga ne poznajete,
Nisi mi odgovorio jer se kod tebe u selu krave rane samo subotom-nije teško pitanje.
 
Ako se to odnosi na moj post, pogodio si u centar. ovde sam da ucim i da procitam nesto pametno, a ne da se pravim pametan. Ako imam nesto sto mislim da moze da pomogne i drugima, to cu napisati, inace cu radije cutati.
A to da si placen da pises tako kako pises, objasnjava mnoge stvari....

Sorin nemojte se opterećivati,to se odnosi na mene,ali me od kalimera to nemože ni iznenaditi ni uvrediti

---------- Poruka napisana u 22:45 ---------- Prethodna poruka je at 22:40 ----------

Al zato ima nezaposleno dosta sa poljoprivredom školom,pa gospodo razmislite
Kukulele,a gde piše da treba ha da se subvencioniše? Ma kako nerazumete ljudi,svaštari (čitaj subotom radim zemlju,a posle posla ranim kravu) smetaju državi i nikom drugom,jer nema (država) ništa od njih,sve rade na crno (divlje),a stanu ured sa pruženom šakom i tamo i vamo,a državi šipak,ee gospodo,pa čak i za je..činu treba ponešto da se da,a ne za subvencije

Tu je odgovor odavno,čitajte man'te se ovaca

o nekome koga ne poznajete,
Nisi mi odgovorio jer se kod tebe u selu krave rane samo subotom-nije teško pitanje.

Varate se,upoznao sam Vas bolje nego što mislite
 
Ma ovo vise nema smisla samo prepucavanja deljenja, na ove i one,ako nije ratari vs stocari onda je mali vs veliki. A svi se davimo u istim g...... .Alo bre ljudi treba da se borimo da svima bude dobro ,a ne da ovom bude losije nego meni, bez obzira sto ja gledajuci da njemu bude gore nevidim gde sam ja zvrsio, e to je recept za propast a vidim da vas je dosta dobilo taj recept i slepo se pridrzava njega.
Nego dali ima nesto novo o subvencijama?
 
Ma ovo vise nema smisla samo prepucavanja deljenja, na ove i one,ako nije ratari vs stocari onda je mali vs veliki. A svi se davimo u istim g...... .Alo bre ljudi treba da se borimo da svima bude dobro ,a ne da ovom bude losije nego meni, bez obzira sto ja gledajuci da njemu bude gore nevidim gde sam ja zvrsio, e to je recept za propast a vidim da vas je dosta dobilo taj recept i slepo se pridrzava njega.
Nego dali ima nesto novo o subvencijama?

Ni policija,ni zdravstvo,ni prosveta,itd se nisu borili za poljoprivredu,zašto bi se poljoprivreda borila za njih?
 
Pa nema ništa novo o subvencijama pa se mora o nečemu onda povesti polemika-konstruktivna:haha:.Sad se čitaju komentari poljoprivrednika i razmišljaju dali da nam daju subvencije ili ne ili još malo da odugovlače sa uredbama,da vide reakcije ljudi,dali će poljoprivrednici pičnuti sa protestima i blokadama:haha:.Ovo je sad stanje kao kad trudnici pukne vodenjak.Opušteno samo:riba:
 
mislim da smo svi isti na ovom forumu,i dalje mislim da se postovi brisu nemoj da me opominjete jer je to istina , kao kad se pisalo o temi proizvodjaci traktora ... case .izbrisano je bar 30 postova .a moja poruka bi bila,100ha i sve isto kao do sad kad nemoze vise da bi preziveli. moderatori brisite ako hocete ali prvo recite dali ste se vi izborili za nesto. i hajde da se vec jednom slozimo i sacekamo sta ce onaj g.ministar pametnjakovic da kaze pa da onda reagujemo.a do tad ko pisne g... stisne
 
Neko radi zemlju a hteo bi da se zaposli ali štaćeš nemože da nađe posao, neko ide na fakultet i na budžetu je plus dobija putne troškove a neki to nemogu da ostvare, neko drži krave pa dobija subvencije po grlu plus premija za mleko plus pravo prečeg zakupa drž.polj. zemljišta, neko je dobio od države besplatno tj. za sitne pare stan a neki ga nisu mogli dobiti.

Hteo sam sa ovim izlaganjem reći da nikad nismo bili svi jednaki pa čak ni u vreme mog kolege TITA, subvencija po he. po meni treba da bude, a što se tiče onih poljoprivrednih stručnjaka sa srednjom poljoprivrednom školom kod mene u selu ih ima desetak i dok su radili u nenadašnjoj društvenoj zadruzi bili su ,,uspešni" a sad od kad rade sami svoju zemlju da je nekog zakona o zaštiti (mučenju) zemlje njima bi je prvima odmah oduzeli da je više ne muče. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Ni policija,ni zdravstvo,ni prosveta,itd se nisu borili za poljoprivredu,zašto bi se poljoprivreda borila za njih?
pa nisa ni mislio na njih, nego na sve poljoprivrednike tj stocare,ratare, male ,velike.Ali zasto ne i za njih ako nas put ide u tom smeru, pa bre dok svi nebudemo imali nema nam boljitka. Ovde niko bre nece nikom da pomogne usta smo se pretvorili
 
Ma ovo vise nema smisla samo prepucavanja deljenja, na ove i one,ako nije ratari vs stocari onda je mali vs veliki. A svi se davimo u istim g...... .Alo bre ljudi treba da se borimo da svima bude dobro ,a ne da ovom bude losije nego meni, bez obzira sto ja gledajuci da njemu bude gore nevidim gde sam ja zvrsio, e to je recept za propast a vidim da vas je dosta dobilo taj recept i slepo se pridrzava njega.
Nego dali ima nesto novo o subvencijama?
Umesto da na svakom postu pise hocemo to i to i ne odustajemo od toga i boricemo se za to oni jednostavno znaju da nema sloge i mogu da nam rade sto pozele,pogledajte kako se lako sloze i traze stalno nesto prosvetari,panduri ma svi redom i dobiju a mi ko slepci otimamo jedni drugima arendu pa kud ces gore od tog
 
pa nisa ni mislio na njih, nego na sve poljoprivrednike tj stocare,ratare, male ,velike.

Ni ja nisam mislio direktno na njih nego na poljoprivrednike zaposlene po tim i ostalim institucijama

---------- Poruka napisana u 23:36 ---------- Prethodna poruka je at 23:35 ----------

Umesto da na svakom postu pise hocemo to i to i ne odustajemo od toga i boricemo se za to oni jednostavno znaju da nema sloge i mogu da nam rade sto pozele,pogledajte kako se lako sloze i traze stalno nesto prosvetari,panduri ma svi redom i dobiju a mi ko slepci otimamo jedni drugima arendu pa kud ces gore od tog

Pa kad to i to hoće i kurta i murta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh