Steyr

15wgfu9.jpg
2qv5btw.jpg
ea5ml1.jpg
f3p6u.jpg

Evo mog Steyr-a
 
Neznam koliko kg tegovi imaju.Brat ga je merio ima 7500kg.To zadovoljstvo nas je izaslo 25000e i 92 je godiste.
 
Stevo lep traktor ali je to puno para za njega, skoro je kuplen Fendt 160 ks isto godiste za 18000 evra :ppozdrav:
 
Poznavajuci cene dobrih traktora nisi ga puno platio. Ipak je to traktor 92go god. Kazi nam koliko ranih sati ima. Pozdrav za Micu967. Taj FENDT sto je prodat za 18000e taj je zreo za odpad. :ppozdrav:
 
5000 i nesto radnih sati je imao kada smo ga uzeli.Nista jos nije pipano niti oko motora ni menjaca ima mocnu hidrauliku i dosta je komforan i tih.Za sada se dobro pokazao mali je potrosac spram john deere-a.Pa neznam za cenu tako su se kretali i sada se krecu takvi modeli 20000e i + u inostranstvu.
 
a li neko ima iskustva sa novom profi serijom 6115? traktor je extra ovako na oko al mu i cena dobra 57000e + pdv.
 
Pozdrav svima. odlican traktor, najvise mi se svidja motor, ti motori su se ugradjivali u FAP-a i odlicno su se pokazali. jedino je malo problem za delove jako su skupi i tesko ih naci. Mi smo u firmi ne davno jednog popravljali :cao:
 
Rale 83 je napisao(la):
@steva 1984
Mene MTZ 82.1 polovan kosta 20e po h na 3 god , bez usluzne delatnosti i da ga zamenim na svake 3 god , Koliko tebe kosta staer ( vrednost vozila / obradljiva povrsina / redovno odrzavanje / gume /amortizacija / godine eksplatacije)
Da ne idemo u of u temi MTZ
Post je spojen: [time]1291909956[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
Za sada menjam ulje i filtere.Nemoze na njemu tako brzo da crkava nesto kao na rusu uverio sam se u to.Taj traktor je napravljen da puno radi i izdrzi duze nego rus.Najvise je radi usluga kupljen jer da nisam hteo da radim istovremeno usluge i 120 jutara zemlje nebi ga ni kupio pored rusa veruj mi.Da nesmaram vise to vec nije ta tema :cao:
A kad istina zaboli dobijete ovakav odgovor
 
Ma nevredi da se raspravljamo oko poredjenja belorusa i steyr-a.Ti druze nisi vozio takve masine takav sam i ja bio rus pa rus dok nisam po prezentacijama vozio zapadne traktore a sad vozim imam oba pa mogu da sudim o tome sta je bolje,ekonomicnije,udobnije a jednako trose po ucinku.
 
steva 1984 je napisao(la):
Ma nevredi da se raspravljamo oko poredjenja belorusa i steyr-a.Ti druze nisi vozio takve masine takav sam i ja bio rus pa rus dok nisam po prezentacijama vozio zapadne traktore a sad vozim imam oba pa mogu da sudim o tome sta je bolje,ekonomicnije,udobnije a jednako trose po ucinku.
Da kao kupio sam staera i sad mogu da sudim :haha: :haha: :haha: al neznam da izracunam troskove i koliko to vredi.
Nije greh kupiti dobar ili bolji i udobniji , ako imas ::novac:: i zelis da se vozis u udoban traktor , al to su samo hirevi .
Ipak je MTZ za srpske Ratare No1
Post je spojen: [time]1291932906[/time]
_________________________________________________
Imam rusa i nemam ::novac:: za bacanje , ulazem ga u profitabilnije stvari , porodicu
 
Nazad
Vrh