Stajsko đubrivo

Prodajem stajsko djubrivo , povoljno informacije u inbox.
 
Tako, 3 do 5 kg po kvadratnom metru, najcesce. Pa sad ko zeli neka preracunava koliko je to akova po kvadratnom hvatu, ili oka po laktu... ili prikolica po lancu.:ideja:
 
potrebno mi je oko 20t zgorelog usitnjenog govedjeg stajnjaka, blizina Ljubovije. moze i ako je dalje.
Pustite mi poruku u inbox, ne mogu da pratim forum trenutno
Hvala
 
Društvo kako se kod vas kreće cena po prikolici goveđeg stajnjaka? Imao bih na prodaju, ali ne znam koja je cena.
 
4 konjskih = 1 traktorska.
Bar po priči ovog što mi je prodao konjski srajnjak.
On je prvo bio pristao na 2000, pa se posle predomislio, kao njegov utovar,istovar, pa je digao na 2500. A istovar, uzme vile, za čas izgura sve na zemlju, još sam mu i ja pomagao. Nije hteo da ja idem da utovaram sa njim, jer je on znao koliko će da natovari.
Prva kola doterao poluprazna. Sve neka slama ,piljevina i paprat. Kad sve saberem, dobar je on dvoja kola na meni, ali zato sledeću sezonu neću uzeti od njega.
 
Hvala na informaciji. Nadam se da ćeš bolje proći dogodine. I ne brini nije on prevario tebe nego sebe. Ne razumem te ljude koji prodaju obraz za sitnu korist.
 
Пре и после... 6 дообрих приколица, једном ланац пукао и једном нису ланци могли да померају стајњак од претовара.
705430a332f52848e4a65e376f5cfb47.jpg
8df9e4ebebab268ad5fdb8611e9a3848.jpg
 
Ako neko iz Dragojevca ili okolnih sela ima ili ce imati viska stajnjaka do jeseni moze mi pisati preko privatne poruke . Bar 5-6 tona bih bacio pred oranje .
 
Nazad
Vrh