Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dr.Gruja je napisao(la):
Dobri moji FORUMASI

Sve naj u novoj 2011. godini :ppozdrav: :ppozdrav:

Zelim VAM puno ::novac:: ::novac:: , da imate :sreca: :sreca: :sreca: u svakom poslu koji zapocnete, da sve bude :D :D :D ,
da ste uvek :veseljak:: :veseljak:: , da cesto budete sa ::prica:: ::prica:: i da se trose ::vino:: ::vino:: ::000:: ::000::

Da se stvari kao sto su :zli: :nono: :udri: ::lose:: ::jako_besan:: ::sramota:: :( ::vadjenje_repe:: ::pomoc:; ::samo bes:: ne dogadjaju

Vaš prijatelj Dr.Gruja :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: p.s.nadam se da mi Kengur neće zametiti :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Naravno da necu :ppozdrav: :haha: i ponovo jos jednom SVE NAJBOLJE :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
2znyblc.jpg



Dragi moji forumasi, lepo je bilo druziti se sa vama u prosloj, a nadam se jos lepse u narednoj godini...
 
Samo da nam je Bog na pomoci, bice ovo teska godina... otpocelo je novo desetlece... setimo se pre 10 godina kako je bilo... velike promene... videcemo :cao: :D :ppozdrav:
 
Dobro zdravlje, mnogo snage i sreće da izadjemo na kraj sa svim izazovima i preprekama koje pred nas poljoprivrednike postavljaju razni "Naši" i belosvetski političari. Bio bi, ovaj naš posao, najbolji, da nije beskrupulozne politike prema poljoprivredi- ali i ovako je nama najbolji.....
Srećna Vam Nova 2011.godina!!!! Živeli :ppozdrav:
 
Eve ga stigao i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... :haha: pa za komp.
Zena i mladji sin legli,a ja "kao cekam"starijeg sina da navrati sa drustvom da cestitaju ( ::vino:: ::vino:: ::prica:: ::prica:: ) :haha:


A od veceras novi momenti??Burazer resio da pravi veceras banket u restoranu sa zivom muzikom povodom rodjenja cerke..... tako daaaaaaaaaaaaa,tesko meni....... :haha: :haha: znaci veceras ponovoooooo!!!!!!

:veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: ::vino:: ::vino:: ::000:: ::000:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak::

Ziveli mi svi forumasi i ljudi dobre volje....... SRECNA NOVA!!!!!!!!!!!!!!! ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
svaka čast, to je zaista lepa vest, čestitam ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
i naravno svim forumašima sve najlepše u 2011 ::namigivanje:: i ja sam sada stigao kući :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh