Srećna Nova 2011.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
wih6w.jpg

Čestitka svima Ljupče na Farmi poznata kao Vesela Bakica
 
Ovu poruku sam poslao nekima a sada je saljem i onima koji je nisu dobili... braco ima vas jako puno... da je saljem svakom po naosob trajalo bi do sledeceg 31. decembra ...

Dobri moji FORUMASI

Sve naj u novoj 2011. godini :ppozdrav: :ppozdrav:

Zelim VAM puno ::novac:: ::novac:: , da imate :sreca: :sreca: :sreca: u svakom poslu koji zapocnete, da sve bude :D :D :D ,
da ste uvek :veseljak:: :veseljak:: , da cesto budete sa ::prica:: ::prica:: i da se trose ::vino:: ::vino:: ::000:: ::000::

Da se stvari kao sto su :zli: :nono: :udri: ::lose:: ::jako_besan:: ::sramota:: :( ::vadjenje_repe:: ::pomoc:; ::samo bes:: ne dogadjaju

VAS prijatelj Viktor :ppozdrav: :ppozdrav: ::namigivanje::
alias Kengur :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Sretna vam 2011 godina,puuuuunnnno srece i zdravlja :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: :veseljak:: .

Da su vam svi ::traktor:: ::000:: ::traktor1:: :pcelac:: na brojuuuuuuuuuuuuu.

A onii ::000:: koji nisu slusali dajte im novu sansu, nemojte ih :zli: mozda ce u novoj godini biti poslusniji nego u predhodnoj :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


Swe najbolje i dosta prinosa u narednoj 2011........................................................... :ppozdrav:
 
Svim forumašima sve najbole mnogo zdravlja i ljubavi, i uspeha u novoj 2011 godini želim ja Jan Mikulaš sa svojom porodicom :ppozdrav:
 
Vremenske prilike u 2011. godini

Svim forumašima čestitam Novu 2011, godinu i svim ljudima želim zdravlja i sreće u životu, više tolerancije i razumevanja. Živeli i veseli bili. :ppozdrav: :veseljak::

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh