Spremanje kombajna za žetvu

Odg: spremanje kombajna za zetvu

jesil punio biter pur pjenom ako nisi probaj i onda ga balansiraj i nikad smrti ::namigivanje::
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

nisam mladene ,lako se skida a i sad je komplet povaren tako da nema teorije da ga sjebe ali hvala na savetu
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

evo koja slika i ja sam poceo sa pripremom,skidanje poklopaca i uvlacnog grla,da bi dosao do korpe,kasnije bude jos koja slika

tgwtQamarq3tAxyC.jpg


BTxFeIpV4cUalfIl.jpg
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

NE razumem, što bi punio biter pur penom, deder pojasni?
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

neznam sta bi pur pena mogla da pomogne biteru ali ok neka bude hehe pur pena koju snagu ima mogla bi da ga i ispitiska van
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

maaa lepak za plocice i malo armature :p salim se ma zavario si i zavrsio poso a stacemu balansiranje??
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

eno namešten je i extra stoji sutra dob ide dole na menjanje ležaja
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

neznam dali mogu da nadjem poluosovine za john deere ima ona prodavnica u novom sadu res treida ali nisam bio kaze jedan covek tamo kod john deere na sajmu da imaju sve ja neznam bas dali neko zna?? predhodni gazda izaso ej ekser i onda je posla caura kod poluosovina i zajebo sve iz menjaca otislo sve u kur.. pa moram nove jako me kida to
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

nazovi ih pa čuj meni je na maseyu otišla osovina slamotresa i ja nazovem mas ferg agro i za 6000din mi pošalju novu original
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

za one koji se u to ne razumiju nek ne komentarisu sa pur pjenom bude biter jaci a kod neki se zna u biter zavuc prasina pa izgubi balans a kad je popunen nema sanse da se zavuce,
todore ako nisi znao svaki biter i bubanj u fabrici prije montaze ide na balansiranje posto se radi o velikim obrtajima, ako nije u balansu pocne da vibrira i trese i dolazi do samog pucanja bitera i ostali limova.
ti si onaj biter varijo i tu gdje je ima vara tu je tezi sada mu na drugu stranu treba protu teg kod takvi stvari grami igraju ulogu
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

ma neznam da mi nisi rekao,ja od malih nogu sam u kombajnu ali nema ga potrebe balansirati jer proban je i ne vibrira i ne trese ,a prašina nemože da utiče na balans jer nije teška
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

kombajner,pa trebam stavit zitnu korpu,jos je na njemu ona od kuruza
 
Odg: spremanje kombajna za zetvu

Znate li nekog ko moze balansirati biter u Vojvodini (NS, ZR, PA, BG)?
Sto se tice balansiranja pogledajte tockove na automobilu, pa tegovi za balansiranje su od 5, 10, 15 ... grama.
 
Nazad
Vrh