SPORT-Opšta tema

Jos jedna pobeda i titulaaaaaa i ponovo si Zvezdo naj boljaaaaa......Bravo majstori. Markonator ovaj put si bio lose obavesten pare su bile u Krusevcu, ali jos uvek kao sveznalica mozes da mi odgovoris sa koliko bodova razlike ce Zvezda biti sampion?
 
10291798_580659748697955_669941200356866560_n.jpg


- - - - - - - - - -

Cestitke svim navijacima,igracima,cestitke clanovima foruma, slavlje pocinje :ppozdrav:.
 
Nema nam kolege Markonator-a da objasni debakl Partizana u Krusevcu...Mora da broji pare zaradjene od kladionice...Ja iskreno jos nikoga nisam upoznao da igra kladionicu a da je u plusu.Nisam hteo nista da odgovorim na koleginu konstataciju da se primam kao mlad ......-precutao sam.Cestitam svim Delijama :ppozdrav:titulu a kolegama iz suprotnog tabora (onim korektnim,pravim ljubiteljima sporta) vise srece u sledecem prvenstvu.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo ovako....javno priznajem da sam ispao budala sto sam na ovom forumu pisao na temi sport i polemisao sa raznim tekirima,cocijima and co. Sto se mene tice kad god uhvatim slobodno vreme odem i pogledam Partizzan,bio to Kragujevac,Subotica,Pariz,Istanbul,Krusevac totalno je nebitno...tako je poslednjih 31 godinu...sto se kladjenja tice kad god imam pravu informaciju naplatim je i popdelim sa prijateljima,sto par forumasa odavde mogu potvrditi ako zele...Sto se prvenstva tice ako neko veruje da jedna ekipa sa istim igracima i trenerom moze da u jednoj polusezoni gubi lagano i igra jedva nereseno,a a u druugoj te iste timove dobija lagano sa par golova razlike to je njegova stvar...koga ti poznajes tekire to govori o tebi...sto se mene tice da si ziv i zdrav...i da ne budes vise crn,vec crven kako ti i dolikuje...
 
Crni tekir je plemenita ptica koju su gajili monasi jos pre deset vekova ili-ti 1000 godina sa ubedjenjem da (posto leti visoko na oko 2000 metara visine) odnosi molitve Bogu a donosi srecu i dobre vesti od istog,te iz tog razloga nikako ne moze biti crven -vec samo crn.Cak ni Crni tekiri sa svim tim verovanjima nikada nikome nisu dojavili tacan rezultat neke utakmice::namigivanje::. Vidim da ti smatras da si se ponizio sto si razgovarao sa nama smrtnicima na temu sporta a vredjas se na svaku pa i najmanju salu i opasku.Sa druge strane ti u skoro svakom postu vredjas i koristis neke reci koje bas i nisu u skladu sa pravilima ovog foruma.Sto se tice toga,koga ja poznajem (sto kako ti rece govori o meni),poznajem mnogo ali zaista mnogo ljudi *postenih* u celoj srbiji,R.Srpskoj a i dalje.Ne bavim se nikakvim dojavama,prljavim poslovima niti bilo cim sto se kosi sa zakonom vec svoju porodicu izdrzavam casnim i postenim radom zbog cega verovatno nemam vremena da idem na utakmice u Pariz,Istambul,krusevac itd... kao ti.Naravno nemam nista protiv tebe i ako se vratis na prethodne postove,videces da te ni u jednom od njih nisam uvredio ili ne daj Boze nazvao mladim majmunom -kao ti mene.Budi ti meni rodjace ziv i zdrav i iskoristi priliku kada vec ides na utakmice u pariz i istambul da gledas P.S.G. i Galatasaraj a ne ovaj domaci cirkus. :ppozdrav:
 
Evo ovako....javno priznajem da sam ispao budala sto sam na ovom forumu pisao na temi sport i polemisao sa raznim tekirima,cocijima and co. Sto se mene tice kad god uhvatim slobodno vreme odem i pogledam Partizzan,bio to Kragujevac,Subotica,Pariz,Istanbul,Krusevac totalno je nebitno...tako je poslednjih 31 godinu...sto se kladjenja tice kad god imam pravu informaciju naplatim je i popdelim sa prijateljima,sto par forumasa odavde mogu potvrditi ako zele...Sto se prvenstva tice ako neko veruje da jedna ekipa sa istim igracima i trenerom moze da u jednoj polusezoni gubi lagano i igra jedva nereseno,a a u druugoj te iste timove dobija lagano sa par golova razlike to je njegova stvar...koga ti poznajes tekire to govori o tebi...sto se mene tice da si ziv i zdrav...i da ne budes vise crn,vec crven kako ti i dolikuje...
Boli istina to je sustina. Kada se to desi cutis i ne javljas se. Ako ti ne vidis napredak u Zvezdinoj igri, a strahovit pad u Partizanovoj onda se razumes u taj isti fudbal ko Marica u kriv ...... Onda ti ne smeta losa igra tvog kluba vec trazis navodne malverzacije drugih koje hoces jos i da unovcis. Zato pokri se usima i pssssst tisina.
 
Da ne bude problema.Tim nam je losiji,sve smo utakmice kupili,para imamo vise od vas,za razliku od predhodnih godina,pa smo tu gde smo.Meni vise lici da ste vi navikli da radite kako ste radili,pa je sad problem.Stara Jevrejska kaze "dabog da imo pa nemo" Izgleda da je to sustina problema,a sve je daaaaalekoooo od sporta,sto je najveca zalost.Ja bi sad kao zvezdas potpisao da 10 tgodina budemo iza vecitih,a da se iskoreni kompletan javasluk iz sporta.Ko razume,razumece.:ppozdrav:
 
@sama problem je izgleda u tome sto kad bi se iskorenio taj javasluk veciti vise ne bi bili u samom vrehu tabela,pa se izgleda ljudima iz uprave ne dize du.. iz fotelje....
 
Evo i moji su savladali Jagodinu 2:0. Mislim da to tako ne moze da ide kao veceras Partizan protiv Jagodine. Stvorili su mnogo, mnogo 100% sansi a dali samo 2 gola. Takvi promasaji se u kvalifikacijama za neko evropsko tkmicenje zestoko kaznjavaju i onda nema popravnog, a da ne pricam o samom nekom evropskom kupu.

Evo nije trebalo cekati kvalifikacije za neki evropski kup, krusevljani su to znalacki i majstorski odradili. Od stvaranja sansi se ne osvajaju trofeji nego sa postignutim golovima a Partizanovoj (nasoj) navali to slabo polazi za nogom.
Ne treba nigde srljati niti unapred tugovati a ni slaviti, jos nije gotovo i uvek kazem: "Na kraju bic puca", mada izgleda da se tu nesto tesko moze uciniti sa ovakvom igrom.

Dule pa pola njih nije ni za treću ligu. Nisu ni komšije ništa kvalitetnije od nas ali igraju srcem.

Napravili su dobre rezove, povukli prave poteze a i navijaci su im na stadionu pa 'ajde nek' onda ne odigraju kako treba. Delije ima da ih prebiju na terenu.
 
Tako je Dusko,Zvezda ima osetnu prednost ali u slucaju da izgubi derbi 2-0 ili 3-1 niko nemoze da garantuje pobedu protiv Vojvodine i Slobode,kiksevi se desavaju svima.ja i dalje misim da je Partizan blizi pobedi u derbiju za nijansu jer ce uci rasterecen nemaju sta da izgube vec da dokazu da su bolji sto u ovom trenutku nisu realno.Zvezda igra stabilno iskusno u timu vlada hemija a ima i velikog kvaliteta.nece biti smak sveta ako Zvezda osvoji titulu a nadam se da hoce,cisto da pokusamo u evropi neki euro da zaradimo titula kao titula nevredi ali zato igranje u evropi mnogo znaci.
 
Tako je Dusko,Zvezda ima osetnu prednost ali u slucaju da izgubi derbi 2-0 ili 3-1 niko nemoze da garantuje pobedu protiv Vojvodine i Slobode,kiksevi se desavaju svima.ja i dalje misim da je Partizan blizi pobedi u derbiju za nijansu jer ce uci rasterecen nemaju sta da izgube vec da dokazu da su bolji sto u ovom trenutku nisu realno.Zvezda igra stabilno iskusno u timu vlada hemija a ima i velikog kvaliteta.nece biti smak sveta ako Zvezda osvoji titulu a nadam se da hoce,cisto da pokusamo u evropi neki euro da zaradimo titula kao titula nevredi ali zato igranje u evropi mnogo znaci.

Слично је као прошле сезоне кад се звезда примакла партизану, па изгубила 1-0 на јна. Нема везе стање на табели, мислим да ће звезда добити јер су тренутно одлучнији и ментално спремнији.
 
Real me je sinoc pozitivno iznenadio.Stvoriti onoliko sto-postotnih sansi protiv mocnog Bajerna......:sta: Pa jos taj isti Bajern stvorio samo jednu jedinu pravu sansu na utakmici (Mario Gece)....Zaista iznenadjujuce...Bajern sve vise podseca na Barselonu,davi loptu bez ikakvog efekta....posed 75 % a samo jedna sansa.Pritom Real imao posle vodeceg pogotka jos tri 100%-tne sanse.Videcemo sta ce biti u Minhenu ali mislim da ce utakmica biti slicna ovoj prvoj.
 
U ovom dvomecu navijam za Real ,mislim da Bajern ne moze losije odigrati nego sinoc iako je u maloj rezultatskoj krizi ,propustene sanse mogle bi skupo da kostaju Real , da je bilo 2-0 mnogo bi lakse bilo ali i ovako Real iz brze kontre moze da resi mec ,neizvesna utakmica .Vecaras podrska Benfiki .
 
U ovom dvomecu navijam za Real ,mislim da Bajern ne moze losije odigrati nego sinoc iako je u maloj rezultatskoj krizi ,propustene sanse mogle bi skupo da kostaju Real , da je bilo 2-0 mnogo bi lakse bilo ali i ovako Real iz brze kontre moze da resi mec ,neizvesna utakmica .Vecaras podrska Benfiki .
Ne gledas najvazniji mec svog tima u kosarci ove sezone,vec pises o Realu i Bajernu? BELGRADE RED STAR?????
 
Nazad
Vrh