SPORT-Opšta tema

Dule znam da si upoznat, ali ima onih koji smatraju da fudbal postoji zadnjih sest godina. Neznam za tebe, ali ja sam uzivao uz radio i emisiju vreme sporta i razonode gde su isli direktno prenosi.Ma koliko Zvezda ili Partizan bili jaki uvek je gostovanje Zelji , Sarajevu pa tek Hajduku, Dinamu bili neizvesni i utakmice visokog kvaliteta. Imali smo te jake utakmice u nogama pa je posle i u evropi bilo lakse. Dobra stara vremena.
 
Igraci su pod prismotrom skoro na svim utakmicama od raznoraznih skauta,menadzera,direktora ali to prisustvo nekog od njih ne mora automatski da znaci da ce igrac otici u taj klub , moze biti a nemora ,koliko samo na derbiju bude raznoraznih posmatraca...no da neidem dalje u besmislenu raspravu .
 
Tacno je Lazovic vam je najbolji igrac,i on ce u najboljem slucaju biti prodat u Genk?! Je ti to govori o necemu?! Lazar Markovic,Stevan Jovetic,Adem Ljajic,Zoran Tosic,Matija Nastasic,Aleksandar Mitrovic,Stefan Savic,Ljubomir Fejsa...pricamo o fudbalu u zadnjih nekoliko godina jel tako Zeljkoo?A sa ovim iznad mene ko raspravlja o sportu ......?!!!!!!?
Nerazumem odkud bas Genk,mozda ce u Salcburg ili neki drugi mali klub,Decko ima kvalitet mozda i za veci klub ali nema menadzere kao partizanovi igraci.od ovih gore navedenih jedino Nastasic igra u bogatom i nesto jacem klubu,kao prvo od ovih navedenih igraca malo njih su igrali zajedno i oni nisu doprineli osvajanju titula vec nesposobna Zvezdina uprava,nikakvu dominaciju Partizan nije imao nad Zvezdom vec su bili stabilniji i znali sta su hteli.gde je Mitovic?u Anderlehtu?jer to velikan?jel fiorentina Velikan?ili Benfika?Nastasic je Partizanov igrac koliko i Matic Zvezdin skoro nikada nisu igrali u klubovima,Nevidim neku velicinu u Fejsi i Tosicu,Tosic je odavno u CSK da je vanserijski igrac igrao bi negde u spaniji ili engleskoj u nekom velikom klubu,stefan savic gde je on?ja fiorentinu neracunam u veliki klub,oni su manji klub od Zvezde i Partizana ali imaju pare.ima i zvezda puno igraca po italiji,Bastu,Jankovica,Tomovica,Maksimovica,Djordjevica od leta u Laciju svi su oni Zvezdini ali mi nista od toga nemamo.Partizan da je stvarno zaradio tolike pare mogao bi da igra LS bez problema,gde su pare?Nisu ovi igraci ekstra klasa,kada budu igrali u realu,bajernu,barseloni,mancesteru onda ce biti klasa
 
Bravo zeljkoo,jedino Nastasic igra u jacem klubu,a Jovetic mu je saigrac?!?!?Benfika nije veliki klub?Sa kime ja raspravljam o sportu majko mila...

- - - - - - - - - -

I Milioneri iz Dortmunda su verovatno po tebi siromasan i mali klub? Pesmica navijaca Dortmunda od pre neki dan na tekmi protiv Reala:Dolazi iz Partizana bolji je i od Zidana...Mali Zeka sto resio titulu prosle godine...Ma kome ja pricam stvarno sam idiot nasao sam na poljoinfo da pricam o sportu...prastajte na svemu
 
Pa ispade da ste vi imali sastav koji bi osvojio ligu sampiona a oni nisu igrali zajedno,samo tosic i ljajic koji su prodati u paketu.znam ja dobro sta pisem,imali ste bolje igrace od Zvezde i to iz vase skole ali ja hocu da kazem da to nije presudilo za titule vec ocajno stanje u zvezdi koju su vodili konobari i razne lopuze,godinama ste osvajali titule bez konkurencije niste imali konkurenta.sta bi bilo da je ostala Vidiceva generacija na okupu?nema svrhe o tome pisati.

- - - - - - - - - -

Pusti ti jojica,sacekaj par godina da izgrade karijere pa neka se dokazu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarno nije vredan pomena igrac koji je u startnoj postavi tima koji u roku od cetiri dana pobedi Real 2:0 i Bajern u gostima 3:0,i sada treba dalje da diskutujem o fudbalu?
 
U nedostatku jakih i kvalitetnih utakmica,mladi i talentovani igraci nemaju dovoljno mesta za napredak u nasim klubovima,da je liga jaca i nasi klubovi bi se bolje pokazali u evropi,batalimo proslost,od nje se ne zivi,jesu bile generacije,ali bila je i liga jaka,pre koju godinu imali smo tranvaj ligu....Ja licno navijam za Partizan,ali postujem i komsije,imali smo i mi dobrih talenata,a imali su i oni,jedino sto to nije pomoglo nama nego funkcionerima da koji evric namlate na privatne racune.....Dok je politika u sportu i odlivanje mladih igraca ispod 25 god u inostranstvo dozvoljeno,nema ni nama fudbala u drzavi....toliko od mene i evo :ppozdrav: tura za sve...
 
Lepo si objasnio.

- - - - - - - - - -

Tacno pobedio Real 2:0 i Bajern 3:0 Real se izvukao Bajernu nije trebalo,Jojic tek treba da napreduje valjda ce uspeti,videcemo sta ce biti.Srbija ima mnogo talentovanih igraca sada nikad ih vise nismo imali.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da smirimo strasti, evo malo muzike. Raspevao se ja za svoj 38. rodjendan...
[video=youtube_share;ekVMgAqEhjM]http://youtu.be/ekVMgAqEhjM[/video]
 
Pridruzujem se cestitkama ali izgleda da cu morati da cestitam i pobedu Zvezde u Pazaru. jako lep gol iz slobodnog. Ko ono rece nesto da Milijas ne vredi, sada Vam vredi za titulu prvaka.


- - - - - - - - - -

Cestitke Zvezdi i Zvezdasima, dobili su Pazarce na vrucem terenu. Jos samo da se sve ostalo zavrsi kako treba u smislu navijaca.
 
Proradio konacno,obozavao sam ga ranije ali me je razocarao u poslednje vreme,daj boze da mu krene.Lazovic je mogao da resi ali golman je odlicno odbranio.tezak mec.
 
Evo i moji su savladali Jagodinu 2:0. Mislim da to tako ne moze da ide kao veceras Partizan protiv Jagodine. Stvorili su mnogo, mnogo 100% sansi a dali samo 2 gola. Takvi promasaji se u kvalifikacijama za neko evropsko tkmicenje zestoko kaznjavaju i onda nema popravnog, a da ne pricam o samom nekom evropskom kupu.
 
Kako je sviran penal za Zvezdu po istom aršinu je trebao biti sviran i za domaćine. Gol koji je postigao Milijaš ide na dušu golmanu.
 
Da preguramo Krusevac,pa da i komsinica odigra jedan takmicarski mec ovog proleca...vreme je...

Ma preguracemo mi i Krusevac, samo brinu me oni silni promasaji. Komsinica ce da pukne na nekoj bez veze utakmici, mislim da su ljudi vec na izmaku snage a i nerava. Veliko je to opterecenje 14 pobeda za redom, "izgorece" pa da su i od gvozdja.:osmeh:
 
Nazad
Vrh