SPORT-Opšta tema

Sta reci sem da je provokacija dosla sa njihove strane:



Ostalo je da disciplinska komisija UEFE da svoju konacnu rec a poznavajuci njih.... crno nam se pise.
 
Ende jada iznenada. Sta Srbiju nece jos snaci ? Ovde ako primene ista merila kao protiv Italijana pre nekoliko godina mora biti 3;0 za Srbiju. Samo da li ta pravila vaze i za nas ili samo protiv nas ? Ovo sam bas tesko podneo mozda je bolje da fudbal nikada vise ne gledam.
 
Evropska stampa(belgija) nas ubi,a slika kako
1681631876_B973807126Z.1_20141014223751_000_GU83A3G0A.3-0.jpg
navijac bije albanskog igraca ,i kako je Mitrovic bacio zastavu na teren,jedino nas ljudi koji kometarisu brane bar dobar deo njih.Zastava nije bacena na teren a uz to ovo i nije zastava.
 
Mogu mnogo toga da razumem,ne i da oprostim, ali kada su dva tri Albanska fudbalera napala Mitrovica i oteli velikoalbanski san od Srbina u sred Beograda pred tolikim Srbima ja sam eksplodirao. Albancima svaka cast na srcanosti . Oni imaju svoj cilj i ne cvikaju ni od cega , a mi ? Ko smo mi , sta hocemo , cemu se nadamo, sta smo spremni da uradimo ?
 
Ja sam mislio kako su krenuli da ce ga ubiti, jedino je rezerna klupa nasa uletela zajedno sa ivanom bogdanovim, a nisu ti nasi za tucu, imaju visoke plate, boli ih uvo, sigurna existencija.... Inace nisam gledao utakmicu vec snimak, i svaka cast Stefanu, a gledao sam nase malde fudbalere gde su u sred Spanije izbacili spansku reprezentaciju i otisli na prvenstvo i bilo mi je puno srce, a ove matore fudbalere nisam hteo da gledam da mi ne skoci pritisak pa bacim tv kroz prozor, gledam samo mlade tu je i srcanost i borba, svaka cast mladima, da mogu rucak bi im platio :)
 
Mislim da smo u ona 42 minuta utakmice imali daleko vise od igre ali ne smemo zaboraviti ni dve njihove povoljne prilike. Nadam se da ce disciplinska komisija UEFE pravedno presuditi i da ce ponoviti mec sa publikom, ali najverovatnije i ako ga ponovi bice bez publike. Ovaj ruzan dogadjaj (politicka provokacija sa albanske strane) na stadionu Partizana ne sme staviti senku na pobedu mlade reprezentacije nad "drim" timom Spanije. Bravo za mlade reprezentativce.

 
Poslednja izmena:
Steta sto u grupi nisu i Rusi :osmeh:

- - - - - - - - - -

Da li je neko gledao fudbal mlade reprezentacije protiv Spanije? Ili sam ja Jedini :osmeh:
 
Vlada Srbije pustanjem onog sto je upravljao onom letelicom ponizila je svakog normalnog gradjanina ove zemlje , prekrsila zakon , ono je teroristicki akt ,sta bi bilo da je umesto zastave bila bomba, pored tolikog obezbedjenja oni se slikaju sa zastavama ispred stadiona a posto nema njihovih navijaca to je krsenje zakona ,penju se po crkvama ... Jugi naravno da se prati i mlada reprezentacija .
 
Poslednja izmena od urednika:
Bravo za momke. Pobedili su Spanski drim tim u Spaniji na jedini moguc nacin,hrabro ,strpljivo.Mene su bas prijatno iznenadili i odusevili Kostic i Causic. Da sam posle te utakmice otisao u setnju u prirodu i odmah legao u krevet docekao bi jutro srecan. Ovako gledah i drugu utakmici i razocarah se. Ma popiz.....i tome jos uvek drzi.
 
Ma to su sad razna podmetanja zbog kazne , oni sad hoce da ispadne da je dosao tamo neki indijanac koji nije iz Albanije i sve to uradio a oni sa tim nemaju nikakve veze ,ovo ne mogu da urade sami navijaci potrebna je logisticka podrska bezbednosni sluzbi . Rama sto je uhapsen pokazao je USA pasos a ovi nasi zbog EU odlucili su ta to sve zataskaju i na kraju ce krivac biti neki levak za koga nikoga nije briga a istina je da je to organizovala Albanska drzava .
 
Kad bih nekako mogao da odem do Tirane za revans i da licno ubacim trona sa zastavom srbije u vremenu Cara Dusana, pa taman me ubili istog momenta, Jednom cu valjda zaraditi novac za takav Dron pa cemo videti, da su pokvareni jesu, umesto da igraju oni jedu ono sto se ne jede!
 
Nazad
Vrh