SPORT-Opšta tema

Ako podrzim tolefa ima da bude uaaaaaaaa ovako cutim :osmeh:
 
Niko nema komentar na utakmicu Asteras - Partizan? Asteras se juce poigrao sa Partizanom, za klasu su bolji Partizana.
 
Niko nema komentar na utakmicu Asteras - Partizan? Asteras se juce poigrao sa Partizanom, za klasu su bolji Partizana.
Koju klasu,ovi iz Parttizana ne znaju de teraju ili mnogo ne znaju ili nece da igraju,nesto od ta dav je sigurno,trece nema....Ja sam se naostrio da gledam,ali vrlo brzo sam prekinuo,bilo je smesno,ono promasivanje lopte i nezainteresovanos igraca je jadno i bedno
 
Kako Petar kaze "Jadno i bedno" da ne prepoznas tim koji je igrao protiv Totenhema. Samo ih dobro pokaznjavati. Usli su u utakmicu kao ono: "Mi smo dosli da vas pobedimo i hajde dajte sami sebi koji gol pa da idemo kuci". I Nikolic je pogresno postavio igru. Postavio je tako kao da smo mi za klasu bolji od Grka a u stvari je obrnuto. Grci su bar 5 puta vise pretrcali od ovih nasih lencuga. Nisam ocekivao pobedu Partizana kako je najavljivano od strane strucnog staba i nekih igraca, ali sam sigurno ocekivao vise trcanja, srcanosti i zalaganja na terenu.

P.S. Ko je preporucio onoga Lazovica za reprezentaciju,:sta: pa kod mene ne bi igrao ni u prvoj postavi Partizana, grejao bi on dobro vreme klupu.
 
Upravo tako,nisam ni je ocekivao da ih dobijemo ali sam ocekivao zalaganje na terenu i borbu do poslednje sekunde meca:bravo:
 
Turci su 500 godina jahali sve nas, ali jedno im je bilo pametno za neposlusnost Kolac, e to treba i ovima sto igraju u nasem klubu kolac vrbov ali po ledja!!!
 
Svaka kazna pa i za pljuvanje na tribinama ne bi trebala da bude manja od 100,000 evra, pa ko voli nek izvoli!
 
Za nas bi bilo utakmica bez publike plus uslovna samo tako ,dok recimo da su Italijani to uradili ne bi bilo ni novcane kazne .
 
Poslednja izmena od urednika:
'Ajde momci da cujemo prognozu rezultata nasih i Jermena. Moja procena je da ce biti dva razlike za nas. mozda je malo prepotentno ali vodi nas Napoleon.:osmeh::ppozdrav:
 
Evo ova nasa G***** od igraca sto su dosli da se odmore u reprezentaciji igraju po starom, mrzim ih ali bih voleo da nas Albanci tako naduju, da nam vise nikada ne pada napamet da pomenemo fudbal a ne da igramo!!! Vise ova G***** od reprezentacije NECU da gledam!!!
 
Ocekivala se pobeda , izvukosmo bod ,prva je utakmica ne treba odma suditi ,neki igraci nisu u takmicarskoj formi , Miha forsiro Scepovica ovaj ce izgleda Lazovica , protiv Albanije pobeda imperativ ,Jugi jedno pivce da smiri zivce :ppozdrav:.
 
Sutrasnja utakmica dobila i politicku pozadinu ,vrlo neprimerene i iritirajuce izjave Siptarskih reprezentativaca i zato im treba sve po spisku milom ili silom . Selektor mlade reprezentacije Engleske Geret Sautgejt naziva Srbe rasistima ,zapadna kultura i demokratija ,da je kojim slucajem nas selektor to izjavio za nekoga odmah bi se oni uefa mafijasi oglasili .
 
Sve je to mafija,...sve sami lopovi,i uefa i fifa jedva čekaju da se dese neredi na utakmicama u kojima igraju zemlje balkana,...kad su englezi ili talijani dobili nekakvu kaznu za nerede,često ih bude?!večeras navijam za srbiju,al daj bože da nebude nereda,koje bi neki(uefa) jedva dočekali da mogu opaliti po džepu pa čak i izbacivanjem sa natjecanja...lijep pozdrav
 
Iz mog grada sva policija posla put Beograda, ne verujem da ce dozvoliti da dodje do nereda. Ako ih i bude bicu siguran da se ne radi o navijacima vec o politici!!!
 
Neka svako radi svoj posao i bice sve u redu. Nadam se da nece biti politicke pozadine ovoga susreta, mada dosta stvari ukazuje na to. Ja sam i dalje optimista i ponovo prognoziram dva razlike za nas.

Za sada prvo poluvreme mladi:

Spanija 0-1 Srbija :bravo:
 
Nazad
Vrh