Soja 2013.g.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bili samo zbunovi i ovaj red sto se vidi na slici(i di koja travka).Sve ostalo niklo kasnije.
 
Kod mene tek sad kreću širokolisni korovi,ako vreme dozvoli sutra prskanje.
6442sp.jpg

2vkkai9.jpg

159jy0.jpg

bduyw5.jpg
 
:osmeh:Na sreću nema.
Nisu toliki problem ni bandere,već sajle koje koje ih zatežu.Oko njih je slalom.
Inače soja je prskana Kletox-om u dozi od 0,75l/kj. i dobro je ispalo.
 
Ako sam te dobro razumeo, 1. tretman ti je bio protiv uskolisnih korova :sta: a 2. ćeš raditi sutra za širokolisno ???:sta:
 
Tako je.
Prvi put radim tako, jer se ove godine sirak prvi pojavio a širokolisni korovi tek sad.
 
Bilo bi dobro da svi clanovi posle postavljanja slike odmah da napisu sa cime i sa kojom dozom prskaju za opste dobro sviju nas::prica::
 
Neznam dali ce vreme sutra dozvoliti?Danas sam popodne krenuo na njivu kad ono kisa....:kisa:....
 
E, KAMENI,mozda sam ja malo stariji od tebe.Lako je vama mladjima krenuti na vreme ..i opet nestignete.
 
Kod mene prva troliska se tek stidljivo pojavljuje . Kolko još moram čekati da idem najranije sa basagranom , kad na nekim budu troliske biće nekih koje neće imati , oće li im škoditi . Žurim se da dokrajčim neku travu koja je preživjela slabu dozu totala prije nicanja , od ostalih tek poneki čičak već izašo ?
 
Nije samo ni Kinezi,danas sam pricao sa profesorom oko herbicida u soji pa sam ga pitao i za Pulsar na sta mi covek dade konkretan odgovor,kaze ove godine se radi registracija tih preparata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh