Slobodna diskusija o traktorima

Moje misljenje
527803_508963102493932_1002618888_n.jpg
 
Svako ima pravo na svoje misljenje. Ako Vi volete nesto drugo slobodno stavite necemo se mi ljutiti, bar ne ja.
 
Ja ne mogu da volim mašine nego žene, a Vi ako to volite malo razmislite da li je to normalno!
Najgore je kada neko favorizuje neke mašine, a druge nije probao.Postoje daleko kvalitetnije mašine od onih koje ste Vi stavili u potpis.Treba samo malo pročitati internet i sve će Vam biti jasno.Svoja mišljenja ne iznosim javno i ne pravim kombinacije NO 1.
 
Poslednja izmena:
Prvo, ne morate uopste da mi persirate, sigurno ste stariji od mene. Drugo, ja ni u jednom trenutku nisam rekao da ja masine vise volim od zena. Trece, literatura je jedno, a kako se te masine pokazu u stvarnim uslovima, na njivi je drugo. Ja verujem u kvalitet ove dve marke. John Deere se kod mene odlicno pokazao i zato tu marku necu menjati. Claas nisam imao prilike jos da probam, ali znam kako se pokazao u mom selu.
 
To su slabi pokazatelji.Na internetu postoje sajtovi za ispitivanje mašina u eksploataciji pa malo pročešljajte literaturu.Nikada nije dovoljno ono kako su se pokazali u selu!
 
Nazad
Vrh