Slobodna diskusija o traktorima

mbranko ako je ovaj 05' god trebao bi biti CR.

Bez obzira na to, traktor ima podosta radnih sati za te godine.
 
a jer ima razlika u motorima izmedju ta dva traktora? posto sam gledao 90tku uopste nije ista kao moj 804,i moj ima mokre hilzne a ovaj suve koliko znam? ako vuce 4,5metra vucice i 5 moj ima 47 ili 52 moticice nisam siguran

---------- Poruka napisana u 22:15 ---------- Prethodna poruka je at 18:23 ----------

http://youtu.be/zdmFduF1Or8 ovaj od 180 konja je zanimljiv traktor :)

---------- Poruka napisana 20-10-11 u 15:23 ---------- Prethodna poruka je 17-10-11 at 22:15 ----------

bili su mi danas ovi iz novog sada na servis na 250 sati,rekli su mi da 130tka ima suve hilzne i da nije los ali da je 120tka proverena i da je ista ko 804 samo sto ima jos 2 cilindra vise i jaca hidraulika
 
probao sam danas traktor u oranju sa imtom 757,20 ide lepo teram ga prvom brzom probao sam 4tom srednjom ali je prebrzo
 
druze kod nas bez 40 konja po brazdi i prednje vuce nemoj da se pojavljujes na njivi :) probo ja malo bez prednje odma staje,pa sa ursusom od 160 konja vucem 757,30 :)
 
Ljudi kupio sam traktor mali MAN i lose su mu zadnje gume.E sada on fabricki nosi 8-28 gume da li na te felge mogu sire gume recimo od ferbusona11-ke ili od necega drugoga.Pozdrav

---------- Poruka napisana u 14:42 ---------- Prethodna poruka je at 14:40 ----------

Ja bih potrazio na sajtu proizvodjaca traktora koje je preporuceno ulje za transmisiju.Ja bih stavio sae 90 i to je to ali opet najbolkje je naci knjigu traktora ili sajt
 
Za transmisiju ja bih preporucio 80 ali pre svega prvo bi proverio sa uvoznicima (prodavacima) tog traktora koje ulje preporucuju sa obzirom na to da krivo ulje moze da napravi neki kvar.
 
Ma i ja ih gledam danima i ne mogu da verujem, mora da je neka zajebancija ili navlakuša
 
Nazad
Vrh