Slobodna diskusija o traktorima

Mirise mi na foru sa kolima drpe ti auto i onda ti ga vrate ali moras debelo da platis odkup vozila tako ce biti i ovo posto su vec ponudili 2000evra postenom nalazacu sada samo jos taj posteni da se nadje i da prijavi gde je sakriven traktor!
 
I treba da mu ukradu..ima tolike pare da da za nov traktor a nema 20 000 da napravi hangar ma mislim stvarno.Juce u Rumi vidim nov JD kombajn koji vredi preko 200000 stoji pod vedrim nebom.
 
I treba da mu ukradu..ima tolike pare da da za nov traktor a nema 20 000 da napravi hangar ma mislim stvarno.Juce u Rumi vidim nov JD kombajn koji vredi preko 200000 stoji pod vedrim nebom.
Prijatelju ko ima para za toliki kombajn ne planira da ga drzi 10 godina kod sebe i da pazi da ne korodira.Vozi par godina opet nov i ne treba mu garaza.
 
Mozda covek uzeo na kredu i doterao ga samo. Danas ne moras da imas novce u kesu da bi imao traktor.
 
Da mu je izvadio akumulator bio bi na svom mestu ovako je dobio noge...
 
Poslednja izmena:
Da je pajser, onda bi lopov odneo i njega zajedno sa traktorom. Ne verujem da je to, vec vise mozda kao neka zamka, posto je Petar poznat po pravljenju zamki za lisice i sakale?
 
Stopli nije nikakva batina, vec sraf za zatvaranje otvora sa navojem na vodovodnim sistemima, jednostavna slavina.
Grabik, verujem da su mnogi shvatili humoristicki aspekt mog posta. :)

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Imali li nekoga na forumu da je radio i sa 577 i sa 7506 pa da ih uporedi?
Ne neko ko je simpatizer IMT-a ili Torpeda.
Uglavnom bi se koristio za setvu, vestak, praskanje. Mozda mala ispomoc u oranju, spremanju.
Trenutno imam 6011 i 577, ali bih jos nesto slicno da zameni 539.
Trenutno su na spisku 6911, 577, 7506 ako ima jos predloga i saveta?
Trenutno trazim nesto do 5.000e.
 
Evo ja sam rusofil,a radio sam i sa imt i sa dajcom..dajc ubedljivo najmanje trosi,za sitne poslove trosi ko i ferguson a ozbiljan je traktor i za vece poslove,vise volim imt ali moj glas ide za torpedo,dve brzine kardana,bolji ajnslang,kocnice bolje,tisi u kabini kud i kamo,isto dobro pali po hladnom,veci izbor brzina..za moj ukus malo mekan,vise volim kad imt reze i kida..za transport je dajc jako spor,adriatik je malo brzi..75ica je potrefljen traktor i nema nekih problema za menjacem,neko se zalio na hidraulik,ja nisam primetio nista strasno,evo komsiji 75ica drzi sulky rasipac od 1000 i kusur kg u vazduhu vec dva meseca..
 
radio sam sa oba 7506 imam a 577 sam vozio dvije godine od tetka oba su 89.g sa prednjom vučom!
po tome što si nabrojao moj glas bi išao za 7506 bez prednje vuče ali Adriatic
na 7506 imaš kvačilo kardana neovisno o vožnji i to puno koristim u prskanju zatvorim se u kabini i na krajevima samo povlačim rukom kvačilo i gasim prskalicu,motor mu puno više štedi goriva i tiši je u kabini kad ima sve tapacirunge
577 nema dvije brzine kardana i nema neovisno kvačilo ali je možda robusnije napravljen i podnosi i težeg vozača,oba se kvaru sve je stvar na šta naletiš!
 
Nazad
Vrh