Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Moje mišljenje je koliko para toliko i muzike. Samo je pitanje koliko je muzike potrebno.
Ako sam dobro razumeo za te zanima DF 6205 ?
Nemoj me držati za reč koji je model al je identičan ko MF .Bio je izložen na predzadnjem sajamu cena mu je tada bila 170.000 sa PDV.
A Marsej je bio Aktiva cena je bila 150.000 + pdv.
Sve sam onako usput pitao nisam se baš previše interesovao.
To su identični kombajni iz iste fabrike.
 
Slažem se ali košta 3x više od DF-a.
Нешто ми се манта по глави из разговора са другом, који тера дојца код једног газде у Ердевику, да је пре номпто су пропле године купили тог дојца, гледали 5150 и да је био ваљда 230к евра+пдв....
 
Nemoj me držati za reč koji je model al je identičan ko MF .Bio je izložen na predzadnjem sajamu cena mu je tada bila 170.000 sa PDV.
A Marsej je bio Aktiva cena je bila 150.000 + pdv.
Sve sam onako usput pitao nisam se baš previše interesovao.
To su identični kombajni iz iste fabrike.
Купи ти онај Ловол нов са два хедера и Бог да те види :haha: :osmeh:
 
Do sad kombajni nisu bili ni na jednom konkursu,sad čujem da je novina na IPARD-u konkurs za agro dronove.Predlagane su i žetelice al slabe vajde izgleda,slab lobi.
No nada poslednja umire
 
Ти мењаш прочу и хвалоспеве о комбајнима ко гаће....толко о томе...

Клео си се у ТХ серију и хвалио га на сва уста када си га имао, сада то пишеш о Класу...пре тога си се клео у ЏД трактор, сада ти пума најјача....објективан си до бола...

Даље, то што се палите на ту марку и диже вам се исти, то је ваш проблем, а и већине овде, јер које је ауто боље од голфа, тако и код комбајна...рекох ја нема горе секте од ваше...

Да продаш га по већој цени, али зато у старту платиш исто тако већу цену, нњ видим у чему је предност истог...

И опет ми ниси реко које су мане мог комајна да то мењам, на време?!
Drago mi je kad vidim ko ti lajkuje.
Odmah mi je puno srce 😇😁
 
Ти мењаш прочу и хвалоспеве о комбајнима ко гаће....толко о томе...

Клео си се у ТХ серију и хвалио га на сва уста када си га имао, сада то пишеш о Класу...пре тога си се клео у ЏД трактор, сада ти пума најјача....објективан си до бола...

Даље, то што се палите на ту марку и диже вам се исти, то је ваш проблем, а и већине овде, јер које је ауто боље од голфа, тако и код комбајна...рекох ја нема горе секте од ваше...

Да продаш га по већој цени, али зато у старту платиш исто тако већу цену, нњ видим у чему је предност истог...

И опет ми ниси реко које су мане мог комајна да то мењам, на време?!
Заборавио си плугове,тј орање. Уф то је било демонстративно,продаја плуга,никад више,кад американци могу,могу и ја :haha: :haha: :haha: :haha: У свакој теми у којој паметује и кука кад се ситуација промени,ућути се као курва,типа, временске прилике,то су већ сви схватили,за субвенције,кад су легле паре нема га нигде,до тад сваки дан по 5х у теми итд итд:haha: Ал поента је да он пише како тата каже,слабо се он ту шта пита која је марка добра:osmeh:Само како му је речено,одтуд толико радикалних промена. Па нема човека који није пљувао више МТЗ од њега, и прц тата дотерао у двориште и шта ћеш.ћути::sramota::
 
kako citam ove vase postove ubio me bog ako znam sad tek koj kombajn cu da kupim,sve ste me pobrkali sad

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Нешто ми се манта по глави из разговора са другом, који тера дојца код једног газде у Ердевику, да је пре номпто су пропле године купили тог дојца, гледали 5150 и да је био ваљда 230к евра+пдв....
DF 6205 je sada 140.000e + PDV. Mislim da cena može dole.
 
Dodjite na okupljanje da cujemo diskusiju uzivo, ovo nije dozivljaj, citati ovako

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
Prvo okupljanje na kojem sam bio je bilo iz razloga da čujem uživo raspravu između bojčetića i nikole ilića oko 558 kralja brazde,nikad se slađe nisam nasmejao...
 
Nazad
Vrh